Vyhledávání

Bungalovy Česká republika

Bungalow Putim - Bungalovy

Vnější bazén, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

Bungalow Putim

6.11. - 13.11.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 930 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jižní Čechy, v ubytovacím zařízení Bungalow Putim , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. listopadu do soboty 13. listopadu 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 97 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Bungalow Putim levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1930,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bungalovy, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Bungalow Putim - Bungalovy

Vnější bazén, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

Bungalow Putim

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 496 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v Bungalow Putim, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 307 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2496,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bungalovy, pobytové zájezdy.

Bungalow Putim - Bungalovy

Vnější bazén, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

Bungalow Putim

16.7. - 23.7.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 194 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jižní Čechy, v ubytovacím zařízení Bungalow Putim , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 16. července do soboty 23. července 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 349 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Bungalow Putim levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4194,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bungalovy, léto 2021, pobytové zájezdy.

Bungalow Putim - Bungalovy

Vnější bazén, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

Bungalow Putim

20.8. - 27.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 194 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v Bungalow Putim, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 20. srpen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 27. srpen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 384 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4194,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bungalovy, pobytové zájezdy.

Bungalow Putim - Bungalovy

Vnější bazén, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

Bungalow Putim

27.8. - 3.9.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
3 628 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jižní Čechy, v ubytovacím zařízení Bungalow Putim , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 391 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Bungalow Putim levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3628,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Bungalovy, léto 2021, pobytové zájezdy.

Bungalow Putim - Bungalovy

Vnější bazén, TV, Lednička, Wifi zdarma, Kuchyňský kout

Bungalow Putim

17.9. - 24.9.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 930 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v Bungalow Putim, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 17. září 2022 a návratem/příjezdem: sobota 24. září 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 412 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1930,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Bungalovy, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-6 z celkem 6 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Česku s ubytováním v bungalovech 2021 a Last Minute. 33216 pobytů v ČR 2021. Bungalovy Česká republika.

Pokud jste si nevybrali v Bungalovy Česká republika žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Česká republika 2021 nebo Česká republika 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Česká republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.