Vyhledávání dovolené v ČR

Horský Hotel Lorkova Vila

Horský Hotel Lorkova Vila

Horský Hotel Lorkova Vila

30.11. - 2.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 790 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Beskydy, v ubytovacím zařízení Horský Hotel Lorkova Vila s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 30. listopadu do pátku 2. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Horský Hotel Lorkova Vila levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 134 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

1.12. - 4.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 685 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Beskydy, v Horský Hotel Lorkova Vila, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 1. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: neděle 4. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2685,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Horský Hotel Lorkova Vila je 90 % podle referencí od 134 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

3.12. - 8.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 475 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Beskydy, v ubytovacím zařízení Horský Hotel Lorkova Vila s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od soboty 3. prosince do čtvrtka 8. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Horský Hotel Lorkova Vila levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4475,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 134 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

14.12. - 16.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 790 Kč

Dovolená Česká republika Last Minute 2022 v lokalitě Beskydy, v Horský Hotel Lorkova Vila, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 14. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: pátek 16. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 16 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Horský Hotel Lorkova Vila je 90 % podle referencí od 134 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

4.1. - 7.1.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 685 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Beskydy, v ubytovacím zařízení Horský Hotel Lorkova Vila s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od středy 4. ledna do soboty 7. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 37 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Horský Hotel Lorkova Vila levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2685,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 134 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

4.1. - 6.1.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 790 Kč

Dovolená Česká republika 2023 v lokalitě Beskydy, v Horský Hotel Lorkova Vila, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. leden 2023 a návratem/příjezdem: pátek 6. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 37 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Horský Hotel Lorkova Vila je 90 % podle referencí od 134 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

27.1. - 29.1.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 790 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Beskydy, v ubytovacím zařízení Horský Hotel Lorkova Vila s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. ledna do neděle 29. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 60 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Horský Hotel Lorkova Vila levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 134 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

31.1. - 6.2.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 370 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Beskydy, v Horský Hotel Lorkova Vila, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 31. leden 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 6. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 64 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 5370,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Horský Hotel Lorkova Vila je 90 % podle referencí od 134 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

4.2. - 10.2.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 370 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Beskydy, v ubytovacím zařízení Horský Hotel Lorkova Vila s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. února do pátku 10. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 68 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Horský Hotel Lorkova Vila, který je aktuálně na prodej online v ceně 5370,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 134 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Horský Hotel Lorkova Vila - Česká republika Hotel

Horský Hotel Lorkova Vila

6.2. - 11.2.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 475 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Beskydy, v Horský Hotel Lorkova Vila, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 6. únor 2023 a návratem/příjezdem: sobota 11. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 70 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4475,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Horský Hotel Lorkova Vila je 90 % podle referencí od 134 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Všechny termíny

Na této stránce naleznete: Horský Hotel Lorkova Vila v lokalitě Beskydy. Garance nejnižší ceny. Horský Hotel Lorkova Vila s ubytováním a se stravou formou . Dovolená v lokalitě Beskydy 2022/2023. Last Minute pobyty s volnými termíny v ČR. Horský Hotel Lorkova Vila.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v ČR podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v ČR jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Česká republika 2023, Česká republika Invia, Česká republika levně, Česká republika ubytování, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.