Vyhledávání dovolené v ČR

Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L

Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L

Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L

4.12. - 10.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 870 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v ČR v letovisku Severní Čechy, v ubytovacím zařízení Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 4. prosince do soboty 10. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L, který je aktuálně na prodej online v ceně 10870,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, vhodné pro seniory.

Ubytování

Hotel Nový Dům: typ Standard – rozloha cca 22 m2, dvoulůžkové zrekonstruované, světlé pokoje s balkónem a výhledem do lázeňského parku, s prostornou koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem. Wi-Fi připojení zdarma.

Hotel Panorama: typ Standard - rozloha cca 20 m2, světlé pokoje s nádherným výhledem na Jizerské hory, prostorné koupelny (sprcha/WC), TV-SAT, telefon, trezor. Zdarma: lednice na pokoji , Wi-Fi.

Hotel Lesní Zátiší: typ Superior - rozloha cca 18 m2, s koupelnou (sprcha / WC), TV-SAT, telefonem a trezorem, Wi-Fi, kávový a čajový set a láhev minerálky na uvítanou.,

Stravování

bufetová polopenze, odpolední káva a zákusek. Pro oba hotely je v jídelním sále Clam-Gallas Palace (cca 200 m).

Vybavení

v hotelu Nový Dům se nachází centrální recepce, 2 výtahy, bar, zimní zahrada, vyhlídková terasa, část balneoprovozu a fitness. V hotelu Panorama je úschovna kol a lyží.

Povinné: Štědrovečerní večeře Kč 420 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní menu 4-chody, repro hudba. Silvestrovská večeře: Kč 1.450 / osoba: uvítací přípitek, slavnostní bufet, půlnoční bufet, sklenka sektu na novoroční přípitek, živá hudba s programem.

Domácí mazlíčci

jsou vítáni kromě hotelu Nový Dům za poplatek Kč 300/noc.


Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L - Česká republika Hotel

Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L

18.12. - 24.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 100 Kč

Dovolená Česká republika Last Minute 2022 v lokalitě Severní Čechy, v Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 18. prosinec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 24. prosinec 2022. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 20 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd pro seniory je nyní aktuálně v ceně 12100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, vhodné pro seniory.

Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L - Česká republika Hotel

Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L

25.12. - 31.12.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 100 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v ČR v letovisku Severní Čechy, v ubytovacím zařízení Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 25. prosince do soboty 31. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L, který je aktuálně na prodej online v ceně 12100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022/2023, vhodné pro seniory.Na této stránce naleznete: Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L v lokalitě Severní Čechy. Garance nejnižší ceny. Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L s ubytováním a se stravou formou . Dovolená v lokalitě Severní Čechy 2022/2023. Last Minute pobyty s volnými termíny v ČR. Seniorský Pobyt V Lázních Libverda, Htl.panorama, Nový Dům+L.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v ČR podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v ČR jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Česká republika 2022, Česká republika Invia, Česká republika Last Minute, Česká republika ubytování, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.