Vyhledávání dovolené v ČR

Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Ubytování
Úschovna kol a lyží-V chodbičce malý prostor k odkládání lyží, kočárku apod, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
12 355 Kč

Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná je v ceně 12355,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Nabízíme k pronájmu stylovou chalupu pro 5-7 osob v malebné vesničce Petříkov v Jeseníkách. Nachází se v bezprostřední blízkosti sjezdovek, běžkařských tras, restaurací, půjčoven vybavení i dopravy (vlak, autobusy). Chata je zcela vybavena - kuchyň s ledničkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, sporákem, nádobím, koupelna s pračkou, televize s DVD, ručníky a ložní prádlo. U vstupu chodbička se sociálním zařízením a malou úklidovou místností. Hlavní prostor disponuje obývákem s kuchyňkou a z něj je vstup po schodech na ochoz s postelemi.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-přístavek chalupy (uzamykatelný), objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
32 942 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou je v ceně 32942,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Huskyho rivera - Holčovice - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chalupa Huskyho rivera - Holčovice

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 297 Kč

Chalupa Huskyho rivera - Holčovice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chalupa Huskyho rivera - Holčovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Huskyho rivera - Holčovice je v ceně 10297,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa stojí na zatravněném oploceném pozemku v klidné části středu obce. Jedná se o starší stylovou chalupu. Hlavním vchodem z boční části se vchází na velkou chodbu (lednice, botník, věšák), z které je přístupná kuchyně (stůl, 2x židle, rohová lavice, rádio), sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, pračka) a společenská místnost (knihovna, lůžko, stůl, 4x židle, taburet, 2x skříň, krbová kamna, BTV se sateletním příjmem, hi-fi věž). Z chodby ústí schody do podkroví, kde je z chodbičky přístupný pokoj A (lůžka, 2x lampička, noční stolek) a pokoj B (lůžka, noční stolek, BTV se satelitním příjmem, DVD). Na oplocené zahradě mohou klienti využít venkovní posezení u otevřeného ohniště (zahradní nábytek) a houpací lavici.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
23 534 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Pod Skřítkem - Sobotín je v ceně 23534,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Ludmila - Loučná nad Desnou - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chalupa Ludmila - Loučná nad Desnou

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
11 508 Kč

Chalupa Ludmila - Loučná nad Desnou - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chalupa Ludmila - Loučná nad Desnou s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Ludmila - Loučná nad Desnou je v ceně 11508,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je po celkové rekonstrukci a nabízí ubytování až pro 24 osob ve dvou apartmánech. Každý apartmán má samostatný vchod ze zahrady. Apartmán A pro 14 osob se nachází v přízemí chalupy a skládá se z koupelny (sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, WC), samostatného WC, kuchyně s jídelním koutem (stůl, židle, lavice), ložnice A (lůžka, palanda, lampičky, skříň, pohovka, křesla, TV) a společenské místnosti (sedací souprava, stůl, lůžka, TV, stolek, stolní kopaná), odkud vede dřevěné schodiště do podkrovní ložnice B (lůžka, noční stolky, skříň). Apartmán B pro 10 osob je situován v podkroví budovy a skládá se z ložnice A (lůžka, palanda, skříň, skříňka, lampička), kuchyně s jídelním koutem (stůl, židle, rohová lavice), společenské místnosti (pohovka, stolek, TV), ze které se dále dostáváme také do chodby s ložnicí B (lůžka, komoda) a ložnice C (lůžka, komoda). Naproti nich se nachází samostatné WC a koupelna (sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, WC). Oba apartmány je možno v případě většího množství osob propojit uvnitř objektu. V zahradě je možno využít zastřešeného altánu s posezením a krbem, dětským koutkem s houpačkami. Parkování je možné v oplocené zahradě objektu. V zimním období je možno zajistit lyžařům odvoz na Červenohorské Sedlo nástupem s do autobusu přímo u chalupy a v odpoledních hodinách zpět. Kolem chalupy vede silnice.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, možnost ubytování se psem.

Chata U Karla - Rudná pod Pradědem - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chata U Karla - Rudná pod Pradědem

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
11 200 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chata U Karla - Rudná pod Pradědem s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata U Karla - Rudná pod Pradědem je v ceně 11200,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 830 Kč

Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Chata Andělka - Jeseníky - Andělská Hora je v ceně 18830,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Skrze zahradu se vchází do vstupní chodby, dále do haly a obytných prostor. V levé části přízemí je sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchovací kout, umyvadlo, zrcadlo). Pokračujeme rovně a vejdeme do prostorné haly s obývacím pokojem (TV/SAT/DVD, sedací souprava, konferenční stolek). V pravé části přízemí je kuchyňský kout, jídelní kout (stůl, židle) a schodiště do prvního patra. V prvním patře vpravo od schodiště jsou pokoj A (lůžka, komoda, věšák), proti schodišti vpravo pokoj B (lůžka, skříň, komoda, noční stolek), vlevo pokoj C (lůžka, TV/SAT, stůl, židle, skříň), dále vlevo pokoj D (lůžka, skříň, komoda). Na konci chodby se nachází samostatné WC (umyvadlo), vedle něj jsou dveře na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - vana, žebřinový radiátor, 2x umyvadlo, zrcadlo, skříňka). Součástí chaty je wellness centrum, jehož součástí je vířivka a sauna (za poplatek). Na zahradu s pískovištěm, houpačkou pro 3 osoby, ohništěm s posezením, grilem a s venkovním posezením na terase můžeme vejít dveřmi z haly.

Ubytování
Venkovní bazén, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, terasa, možnost ubytování se psem.

Chata Martinka - Zábřeh - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chata Martinka - Zábřeh

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
22 239 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chata Martinka - Zábřeh s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Martinka - Zábřeh je v ceně 22239,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Adriana - Zábřeh - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Chata Adriana - Zábřeh

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
22 239 Kč

Chata Adriana - Zábřeh - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chata Adriana - Zábřeh s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Adriana - Zábřeh je v ceně 22239,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Nově zrekonstruovaná chata stojí na neoploceném pozemku v chatové osadě a to přímo na břehu vodní nádrže. Hlavní vchodem z malé terasy (zahradní nábytek, krb) se vchází na chodbu (věšáková stěna) v přízemí, která je průchozí do společenské místnosti (krbová kamna, stůl, 6x židle, křeslo, proutěná sedačka, konferenční stolek, 2x taburetka, lednice, mikrovlnná trouba). Ze společenské místnosti je přístupná malá kuchyňka, sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, toaletní skříňka, zrcadlo, věšáky, bojler) a pokoj C (lůžka, židle, skříňka). V podkroví se nachází předpokoj (lůžka, sedačka, konferenční stolek, komoda, TV + SAT), pokoj A (lůžka, komoda) a pokoj B (lůžka, komoda). Nově vybaven dětský koutek. Z malé terasy je krásný výhled na celé údolí, ve kterém se rozprostírá vodní nádrž.

Ubytování
Vnější bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Bar, Hotelová restaurace, Wifi zdarma.

Horský Brans - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Horský Brans

2.7. - 9.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 700 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Jeseníky, Malá Morávka, v Horský Brans, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 2. červenec 2022 a návratem/příjezdem: sobota 9. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 7700,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Horský Brans je 82 % podle referencí od 46 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Tenis, Volejbal, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Bar, Bezbariérový přístup, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce, Půjčovna kol, Půjčovna lyží.

Dlouhé Stráně - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Dlouhé Stráně

2.7. - 9.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 605 Kč

Dlouhé Stráně - informace

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, Kouty nad Desnou, v ubytovacím zařízení Dlouhé Stráně s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Dlouhé Stráně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10605,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022, léto 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 232 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).


Poloha

Příjemný horský hotel se nachází v obci Kouty nad Desnou v nadmořské výšce 600 m v oblasti Jeseníků. Okolní krajina je hornatá a lesnatá a poskytuje výborné podmínky pro aktivní odpočinek i relaxaci. Přímo před hotelem se nachází několik turistických a cyklistických tras (autobusové spojení na východiště hřebenové turistiky Červenohorské sedlo - 10 km, chůzí 6,5 km). Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v bezprostřední blízkosti ubytování. Velmi oblíbené jsou výlety na zajímavá místa v okolí (termální koupaliště Velké Losiny, zámky Úsov, Velké Losiny, Bouzov, Šternberk, rezervace Rejvíz, lázně Karlova Studánka a lyžařská střediska Ovčárna - Praděd, Petříkov, Ramzová nebo Červenohorské sedlo).

Vybavení

Oblíbený hotel disponuje 300 pokoji rozmístěnými v Hlavní budově a Horní budově, které jsou propojeny podzemním tunelem, který lze použit pro pohyb mezi budovami za nepříznivého počasí. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí a lobby, restaurace, bar, wellness centrum, bowlingová herna, konferenční sál s moderním vybavením, internetový koutek(za poplatek), WiFi zdarma, bazén (vnitřní vyhřívaný), infrasauna, dětský koutek a parkoviště.

Ubytování

Stylově zařízené prostorné dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny sociálnímzařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, topením, rádiem, satelitní TV, a balkonem. Hotel má několik pokojů přizpůsobenýchhandicapovaným klientům (na vyžádání). Dětská postýlka avysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání. Ubytování je nekuřácké.

Strava

Polopenze obnáší snídaně podávané formou bufetu a servírované večeře (výběr ze tří jídel, nápoje za příplatek). Hosté si také mohou doplatit obědy (výběr ze tří jídel, nápoje za příplatek).

Služby

Oblíbený horský hotel si získává své hosty výhodnou polohou i dobrou úrovní služeb. Nabízí relaxaci v nově vybudovaném wellness centru (bazén s podvodním osvětlením, tryskami, chrličem a protiproudem, vířivka s pevnými lehátky, infra sauna, masáže, kosmetické ošetření, tělové zábaly). Pro děti je připravena herna a hřiště. Milovníci sportu jistě ocení moderní bowlingovou hernu (2 dráhy). Další možnosti zábavy, relaxace a sportu mají hosté v nedalekém centru města Kouty nad Desnou.

Služby za poplatek

Nápoje u večeře, obědy, internet.

Diana - Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022

Diana

3.7. - 6.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 070 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Jeseníky, v Diana, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. červenec 2022 a návratem/příjezdem: středa 6. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 5070,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Diana je 86 % podle referencí od 106 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 537 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování Jeseníky levně. Volné termíny 2022. Online pojištění proti koronaviru. Last Minute a First Minute ubytování Jeseníky. All Inclusive pobyty, dovolená s ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, bungalovech a soukromí. Jeseníky Ubytování 2022 - Jeseníky 2022.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Jeseníky 2022 nebo Jeseníky 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Jeseníky 2022 nebo First Minute Jeseníky 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Jeseníky levně nebo luxusní dovolená Jeseníky.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Jeseníky si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Jeseníky. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Jeseníky. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Jeseníky, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Jeseníky.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Jeseníky za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Jeseníky.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.