Vyhledávání dovolené v ČR

Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Ubytování
Úschovna kol a lyží, sauna, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
21 182 Kč

Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Roubenka nad potokem - Staré Město pod Sněžníkem je v ceně 21182,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa stojí na vlastním neoploceném pozemku, v blízkosti horského potůčku a lyžařského vleku. Na lyžích lze sjíždět až k chalupě, což z ní tvoří ideální místo pro zimní dovolenou. Jedná se o moderně vybavenou chalupu. Hlavním vchodem z přední části se vchází přes terasu do chodby a dále do lyžárny, na sociální zařízení a do relaxační místnosti (sauna, hydro-masážní vana pro 2 osoby, infrasauna). Z chodby je dále přístupná společenská místnost s kuchyňkou. Ze společenské místnosti ústí točité schody do podkroví, kde je druhé sociální zařízení. Dále se zde také nachází pokoj A, pokoj B a pokoj C. Kolem chalupy je zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení u otevřeného ohniště, gril a venkovní vyhřívaný bazén, který je v provozu od půlky června do konce srpna. Pro děti je dětské hřiště se skluzavkou a houpačkou, pískoviště.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 591 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Strašidla I. - Malá Morava je v ceně 10591,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa U Slunce - Králíky - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa U Slunce - Králíky

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 000 Kč

Chalupa U Slunce - Králíky - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa U Slunce - Králíky s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Slunce - Králíky je v ceně 14000,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa leží na polosamotě za obcí. Hlavní vchod je od příjezdové komunikace verandou (malá pohovka, stolek, židle) a dalšími dveřmi do chodby, která probíhá celým domem až do zádveří s východem za dům. Na pravé straně chodby jsou dveře do společenské místnosti (lůžko, rozkládací pohovka, stůl, židle, křesla, kamna na tuhá paliva), který je průchozí do ložnice A (lůžka, skříň, noční stolky). Na levé straně v zadní části chodby najdeme samostatné WC, sociální zařízení (2x samostatné WC, koupelna - vana se sprchou, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, sušák), v přední části se vchází do kuchyně, která je průchozí do ložnice B (lůžka, skříň, zrcadlo, sekretář, křeslo). Ve vybavení je použit dobový udržovaný nábytek. Na otevřené louce mohou klienti využít venkovní posezení, otevřené ohniště, pískoviště. Zahrada je lemována potůčkem.

Ubytování
Úschovna kol a lyží-lze uschovat v garáži, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
10 591 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Strašidla II. - Malá Morava je v ceně 10591,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
21 770 Kč

Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa ROUBENKA POD VLEKEM - Staré Město pod Sněžníkem je v ceně 21770,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa stojí na vlastním oploceném pozemku, z kterého je krásný výhled na okolní krajinu a v neposlední řadě také na lyžařské vleky, ke kterým lze sjíždět od chalupy, což z ní tvoří ideální místo pro zimní dovolenou. Jedná se o nově postavenou a moderně vybavenou dřevěnici. Hlavním vchodem se vchází přes verandu (stůl, lavice) do chodby (židle, lavice), za kterou následuje technická místnost (lednice), která slouží také jako úschovna lyží a kol. Z chodby je dále přístupná společenská místnost (kachlová kamna, BTV, DVD, komoda, sedací souprava, 2 x lampa, stůl, 6x židle, 2x lavice) s kuchyňkou (pracovní stůl, 2x barová židle) a sociálním zařízením (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, bidet, umyvadlo, T+S, stolek, zrcadlo) se saunou. Ze společenské místnosti ještě ústí schody do podkroví, ve kterém je chodba (stůl, 4x židle), pokoj A (lůžka, komoda, věšák, lampa), pokoj B (lůžka, 2x křeslo, věšák, komoda, lampa), pokoj C (lůžka, komoda, lampa, skříňka) a sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, T+S, bidet). Kolem objektu je zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít zastřešené venkovní posezení (dřevěný zahradní nábytek), přenosný gril, dětský hrad s houpačkou a venkovní bazén (prům 3,6 m, h = 0,9 m).

Ubytování
Úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
15 239 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Hajmrlov - Staré Město pod Sněžníkem je v ceně 15239,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
22 358 Kč

Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Moravský Karlov - Červená Voda je v ceně 22358,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je novostavba s moderním vybavením. Nabízí ubytování pro 10 osob. Hlavním vchodem projdete verandou. Zde si můžete odložit obuv a ošacení. Po pravé straně najdete WC a z verandy vstoupíte do společenské místnosti. Součástí je plně vybavená kuchyňská linka se spotřebiči (sklokeramická deska, vestavná elektrická trouba, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice s mrazákem). V pravém rohu je vyřezávaná, čalouněná rohová lavice s masivním stolem a židlemi pro cca 7 osob. V levé části místnosti je sedací souprava (pro 7 osob), vedle ní se nachází stylová kachlová kamna. Další vybavení je LCD televize + satelit. Ze společenské místnosti můžete vejít na zastřešenou terasu, kde je posezení pro 10- 12 osob. Z druhé části terasy je dřevník, kde si můžete uschovat lyže, snowboard … atd. Ze společenské místnosti se po dřevěném schodišti dostanete do podkroví, ve kterém jsou 4 pokoje, WC a koupelna s vanou, 2x dvoulůžkový pokoj a 2x třílůžkový pokoj. Roubenka je vytápěna kachlovými kamny s centrálním rozvodem teplého vzduchu nebo přímotopy. Pro letní sezonu je k dispozici i venkovní nadzemní bazén.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-ve vstupní místnosti je prostor pro kola, v zimě lyže /sušák na boty, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
29 421 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Srub na Orlici - Červená Voda je v ceně 29421,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Malá Morava - Malá Morava - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa Malá Morava - Malá Morava

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
7 651 Kč

Chalupa Malá Morava - Malá Morava - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa Malá Morava - Malá Morava s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Malá Morava - Malá Morava je v ceně 7651,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Nabízíme ubytování v blízkosti sjezdovek, běžeckých a cyklistických tratí. Jedná se o chalupu v obci Malá Morava, kde budete mít naprosté soukromí. Kolem objektu je travnatý pozemek, na kterém můžete využít dřevěné posezení na terase a gril. Chalupa disponuje vybavenou kuchyní, obývacím pokojem, ložnicí a sociálním zařízením v přízemí. V patře domu je další ložnice. Součástí ubytování není ložní povlečení a přezůvky. Je potřeba přivést si vlastní. V objektu je k dispozici užitková voda, kterou je možné konzumovat, případně si můžete přivézt vlastní balenou vodu.

Chalupa Barborka - Králíky - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chalupa Barborka - Králíky

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
15 498 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chalupa Barborka - Králíky s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Barborka - Králíky je v ceně 15498,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 830 Kč

Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Srub Kraličák - Staré Město pod Sněžníkem je v ceně 18830,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku na kopci s výhledem na lyžařské vleky. Jedná se o nově postavenou a moderně vybavenou srubovou chatu. Hlavním vchodem z boční části se vchází přes terasu (vířivka) do spol. místnosti s kuchyní, z které je přístup na sociální zařízení a úklidové místnosti. Ze spol. místnosti ústí schody do podkroví, kde je druhé sociální zařízení, pokoj A, pokoj B, pokoj C. K dispozici je klientům venkovní posezení z bambusu, lehátka na opalování, pískoviště, trampolína (prům. 4 m), houpačky, ohniště, gril, vyhřívaný bazén (3,6 m, h = 1,1 m), venkovní hydromasážní bazén - whirlpool pro 6 osob (spousta masážních trysek, vyhřívání vody až na 40 °C, osvětlení, rádio atd.). Whirlpool je v provozu i v zimních měsících. K dispozici místnost na kola a lyže.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chata Roubenka Stříbrnice - Staré Město pod Sněžníkem - Králický Sněžník Ubytování 2022/2023

Chata Roubenka Stříbrnice - Staré Město pod Sněžníkem

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
15 000 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Králický Sněžník, v ubytovacím zařízení Chata Roubenka Stříbrnice - Staré Město pod Sněžníkem s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Roubenka Stříbrnice - Staré Město pod Sněžníkem je v ceně 15000,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 319 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování Králický Sněžník levně. Volné termíny 2022/2023. Online pojištění proti koronaviru. Last Minute a First Minute ubytování Králický Sněžník. All Inclusive pobyty, dovolená s ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, bungalovech a soukromí. Králický Sněžník Ubytování 2022/2023.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Králický Sněžník 2022 nebo Králický Sněžník 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Králický Sněžník 2022 nebo First Minute Králický Sněžník 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Králický Sněžník levně nebo luxusní dovolená Králický Sněžník.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Králický Sněžník si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Králický Sněžník. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Králický Sněžník. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Králický Sněžník, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Králický Sněžník.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Králický Sněžník za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Králický Sněžník.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.