Vyhledávání

Česká republika letecky

EA HOTEL NA JEZEŘE - Letecky

EA HOTEL NA JEZEŘE

29.10. - 31.10.2021
Polopenze
✈ Praha

 
1 819 Kč

Dovolená Česká republika 2021 - Šumava (Letecky) v 3hvězdičkovém ubytování EA HOTEL NA JEZEŘE s délkou 3 dní, v termínu pátek 29. říjen až neděle 31. říjen 2021, doprava letecky s odletem za 89 dní. Pobyt se stravou formou polopenze, podzimní first-minute zájezd levně v ceně 1819,- Kč.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

2.1. - 8.1.2022
Snídaně
✈ Frankfurt

 
36 062 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Praha a okolí, v Mandarin Oriental, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 2. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 8. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 154 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 36062,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

2.1. - 8.1.2022
Snídaně
✈ Mnichov

 
36 436 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Praha a okolí, v ubytovacím zařízení Mandarin Oriental s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 2. ledna do soboty 8. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 154 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Mandarin Oriental, který je aktuálně na prodej online v ceně 36436,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, zima 2021, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

3.1. - 9.1.2022
Snídaně
✈ Frankfurt

 
36 062 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Praha a okolí, v Mandarin Oriental, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 3. leden 2022 a návratem/příjezdem: neděle 9. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Frankfurt, s odletem za 155 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 36062,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

3.1. - 9.1.2022
Snídaně
✈ Mnichov

 
36 436 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Praha a okolí, v ubytovacím zařízení Mandarin Oriental s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 3. ledna do neděle 9. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Mnichov s odletem za 155 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Mandarin Oriental, který je aktuálně na prodej online v ceně 36436,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, zima 2021, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

4.1. - 10.1.2022
Snídaně
✈ Mnichov

 
36 436 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Praha a okolí, v Mandarin Oriental, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 4. leden 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 10. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 156 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 36436,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

5.1. - 11.1.2022
Snídaně
✈ Frankfurt

 
36 062 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Praha a okolí, v ubytovacím zařízení Mandarin Oriental s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 5. ledna do úterý 11. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 157 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Mandarin Oriental, který je aktuálně na prodej online v ceně 36062,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, zima 2021, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

5.1. - 11.1.2022
Snídaně
✈ Mnichov

 
36 436 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Praha a okolí, v Mandarin Oriental, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 5. leden 2022 a návratem/příjezdem: úterý 11. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 157 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 36436,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

6.1. - 12.1.2022
Snídaně
✈ Frankfurt

 
36 062 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Praha a okolí, v ubytovacím zařízení Mandarin Oriental s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 6. ledna do středy 12. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 158 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Mandarin Oriental, který je aktuálně na prodej online v ceně 36062,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, zima 2021, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

6.1. - 12.1.2022
Snídaně
✈ Mnichov

 
36 436 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Praha a okolí, v Mandarin Oriental, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 6. leden 2022 a návratem/příjezdem: středa 12. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 158 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 36436,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

7.1. - 13.1.2022
Snídaně
✈ Frankfurt

 
36 062 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Praha a okolí, v ubytovacím zařízení Mandarin Oriental s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 7. ledna do čtvrtka 13. ledna 2022. Doprava letecky s letenkou z letiště Frankfurt s odletem za 159 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Mandarin Oriental, který je aktuálně na prodej online v ceně 36062,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Letecky, zima 2021, pobytové zájezdy.

Mandarin Oriental - Letecky

Mandarin Oriental

7.1. - 13.1.2022
Snídaně
✈ Mnichov

 
36 436 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Praha a okolí, v Mandarin Oriental, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. leden 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 13. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou letecky s letenkou z letiště Mnichov, s odletem za 159 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný zimní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 36436,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Letecky, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 151 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Česká republika letecky s garancí nejnižší ceny ✈ z Prahy ✈ z Brna ✈ z Ostravy ✈ z Pardubic ✈ z Karlových Varů ✈ z Vídně ✈ z Mnichova ✈ z Lince ✈ z Katovic ✈ z Bratislavy. Dovolená 2021 a Last Minute Česká republika letecky. 33217 zájezdů do destinace po ČR. Česká republika letecky.

Pokud jste si nevybrali v Česká republika letecky žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Česká republika 2021 nebo Česká republika 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Česká republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.