Vyhledávání dovolené v ČR

Letní dovolená v ČR - Česká republika v létě 2022

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Letní dovolená v ČR - Česká republika v létě 2022

Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 000 Kč

Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice je v ceně 14000,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Apartmán je součástí statku, který trvale obývají majitelé. Apartmán je přízemní a má samostatný vchod. Klientům je k dispozici pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu, ložnice, kuchyně, koupelna a toaleta. Na zahradě mohou klienti využívat venkovní posezení a gril, pro děti je k dispozici trampolína. Jedná se o ubytování v klidném prostředí blízko Orlické přehrady s možností výletů na kole. Po dohodě s ubytovateli je možné setkání s hospodářskými zvířátky.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-možno uschovat v prostorách objektu nebo přímo v prostorách lyžařského areálu, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, lednice.

Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlických horác - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlických horác

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
35 903 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Orlické hory, v ubytovacím zařízení Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlických horác s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Horská chalupa U Nás - Bartošovice v Orlických horác je v ceně 35903,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží-V chodbičce malý prostor k odkládání lyží, kočárku apod, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
12 355 Kč

Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Na hasičce U Kučerů - Ostružná je v ceně 12355,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Nabízíme k pronájmu stylovou chalupu pro 5-7 osob v malebné vesničce Petříkov v Jeseníkách. Nachází se v bezprostřední blízkosti sjezdovek, běžkařských tras, restaurací, půjčoven vybavení i dopravy (vlak, autobusy). Chata je zcela vybavena - kuchyň s ledničkou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, sporákem, nádobím, koupelna s pračkou, televize s DVD, ručníky a ložní prádlo. U vstupu chodbička se sociálním zařízením a malou úklidovou místností. Hlavní prostor disponuje obývákem s kuchyňkou a z něj je vstup po schodech na ochoz s postelemi.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-přístavek chalupy (uzamykatelný), objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
32 942 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Rejhotice I - Loučná nad Desnou je v ceně 32942,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, sauna, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Sauna chata BedRich - Bedřichov - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Sauna chata BedRich - Bedřichov

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
27 902 Kč

Chalupa Sauna chata BedRich - Bedřichov - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jizerské hory, v ubytovacím zařízení Chalupa Sauna chata BedRich - Bedřichov s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Sauna chata BedRich - Bedřichov je v ceně 27902,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa o velikosti 250 m2, ve které se první dny budete ztrácet, nabízí dostatek prostoru pro více rodin s dětmi nebo velkou skupinu přátel. V přízemí se nachází společenská místnost s kuchyní, relaxační společenská místnost s krbem, koupelna s toaletou (2x WC, 2x sprcha, 2x toaleta), mini wellness (sauna a posezení (vhodná spíše v letních měsících). V podkroví je k dispozici dětský mini-koutek, kde děti budou mít klid od rodičů, pokoj 1, pokoj 2, pokoj 3 a pokoj 4.

Chalupa U Jablka - Police - Česká republika Letní dovolená

Chalupa U Jablka - Police

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
35 770 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Česká Kanada, v ubytovacím zařízení Chalupa U Jablka - Police s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Jablka - Police je v ceně 35770,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, společenská místnost, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa U Potoka - Josefův Důl - Česká republika Letní dovolená

Chalupa U Potoka - Josefův Důl

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
11 165 Kč

Chalupa U Potoka - Josefův Důl - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jizerské hory, v ubytovacím zařízení Chalupa U Potoka - Josefův Důl s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Potoka - Josefův Důl je v ceně 11165,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Jde o velkou stylovou chalupu stojící na okraji lesa, u nádherného Jedlového potoka v okrajové části obce s obrovskou zahradou. Chalupa nabízí 4 samostatné apartmány s kompletním vybavením. V přízemí je centrální stylová chodba, z které jsou přístupné jednotlivé apartmány. V suterénu je velká společenská místnost s krbovými kamny s posezením, stolním tenisem a kulečníkem. Objekt je vybaven chalupářsky a stylově. Hosté mohou využívat prostornou travnatou zahradu ohraničenou horskou říčkou a pro děti je zde trampolína, prolézačky, houpačky a 2 domky speciálně vybavené pro děti. Nechybí houpací síť se zastřešeným zahradním krbem a posezením a zvlášť otevřené ohniště, také s posezením. K dispozici je venkovní bazén. Bezkonkurenční zahrada, prostorná 1000 m2, různá dětská zákoutí a zařízení, dětská soutěžní soutězka!!! Pro děti další zpestření - před parkovištěm vede málo frekventovaná železniční trať s místní lokálkou, která je velkou atrakcí nejen pro děti.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vířivka, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Usedlost Laura - Šlapanice - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Usedlost Laura - Šlapanice

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
13 902 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Džbánsko a Podřípsko, v ubytovacím zařízení Chalupa Usedlost Laura - Šlapanice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Usedlost Laura - Šlapanice je v ceně 13902,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Srub Za Tratí - Velké Karlovice - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Srub Za Tratí - Velké Karlovice

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 781 Kč

Chalupa Srub Za Tratí - Velké Karlovice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Valašsko, v ubytovacím zařízení Chalupa Srub Za Tratí - Velké Karlovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Srub Za Tratí - Velké Karlovice je v ceně 18781,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa se nachází v bezprostřední blízkosti vlakové zastávky Velké Karlovice – zastávka. Nabízí ubytování až pro 8 osob. K dispozici plně vybavená kuchyně, koupelna s vanou a WC, obývací pokoj s TV. Podkrovní matracové spaní pro 6 osob + další dvě osoby mohou využít rozkládací pohovku v obývacím pokoji. Parkování zajištěno u chalupy v oploceném areálu.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Baďurka - Velké Karlovice - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Baďurka - Velké Karlovice

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 826 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Valašsko, v ubytovacím zařízení Chalupa Baďurka - Velké Karlovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Baďurka - Velké Karlovice je v ceně 14826,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Na Rozcestí - Velké Karlovice - Česká republika Letní dovolená

Chalupa Na Rozcestí - Velké Karlovice

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
44 478 Kč

Chalupa Na Rozcestí - Velké Karlovice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Valašsko, v ubytovacím zařízení Chalupa Na Rozcestí - Velké Karlovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Na Rozcestí - Velké Karlovice je v ceně 44478,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa Na Rozcestí nabízí ubytování až pro 12 osob. V přízemí chalupy se nachází společenská místnost s kuchyňským, jídelním a obývacím koutem s kachlovými kamny, TV+SAT, plně vybavená kuchyně. Dále dvojlůžková ložnice s TV+ SAT, domácím kinem, koupelna s vanou, WC a automatickou pračkou. V prvním patře se nachází 2 x dvojlůžková ložnice s vlastní koupelnou a WC, 2x TV + SAT + domácí kino. Každá ložnice propojena schodištěm do podkrovního spaní, kde se nachází matrace pro spaní dalších 2 osoby. K dispozici rovněž nadstřešené posezení s grilem. Parkování zajištěno u chalupy v oploceném areálu.

Chalupa U Kopeckých - Velké Karlovice - Česká republika Letní dovolená

Chalupa U Kopeckých - Velké Karlovice

2.7. - 9.7.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
118 594 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Valašsko, v ubytovacím zařízení Chalupa U Kopeckých - Velké Karlovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 2. července do soboty 9. července 2022. Doprava pozítří. Pobyt s jídlem bez stravy - letní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U Kopeckých - Velké Karlovice je v ceně 118594,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 5713 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Letní dovolená v ČR s garancí nejnižší ceny. Letní dovolená s dětmi v ČR. Apartmány, hotely, bungalovy a ubytování v soukromí 2022. Výhodná nabídka 15029 zájezdů po ČR. Letní dovolená v ČR - Česká republika v létě 2022.

Pokud jste si nevybrali v Letní dovolená v ČR - Česká republika v létě 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Česká republika 2022 nebo Česká republika 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Česká republika 2022 nebo First Minute Česká republika 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Česká republika levně nebo luxusní dovolená Česká republika.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.