Vyhledávání

Česká republika levně

Rs Radka - Levně

Rs Radka

29.8. - 30.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
200 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Severní Čechy, v ubytovacím zařízení Rs Radka , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 29. srpna do pondělí 30. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 28 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Rs Radka levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2021, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 13 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

6.10. - 7.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2021 v lokalitě Střední Čechy, v Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 6. říjen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 7. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 66 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 275,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

10.10. - 11.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Střední Čechy, v ubytovacím zařízení Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 10. října do pondělí 11. října 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 70 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 275,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

4.10. - 5.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2021 v lokalitě Střední Čechy, v Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 4. říjen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 5. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 64 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 275,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

11.9. - 12.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Střední Čechy, v ubytovacím zařízení Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 11. září do neděle 12. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 41 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 275,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

9.9. - 10.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Dovolená Česká republika 2021 v lokalitě Střední Čechy, v Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 9. září 2021 a návratem/příjezdem: pátek 10. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 39 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 275,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

14.8. - 15.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Střední Čechy, v ubytovacím zařízení Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 14. srpna do neděle 15. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 13 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 275,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2021, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

22.9. - 23.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Dovolená Česká republika 2021 v lokalitě Střední Čechy, v Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 22. září 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 23. září 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 52 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 275,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

23.8. - 24.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Střední Čechy, v ubytovacím zařízení Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pondělí 23. srpna do úterý 24. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 22 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 275,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, léto 2021, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

20.8. - 21.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Dovolená Česká republika Last Minute 2021 v lokalitě Střední Čechy, v Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 20. srpen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 21. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 19 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 275,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

17.9. - 18.9.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Střední Čechy, v ubytovacím zařízení Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pátku 17. září do soboty 18. září 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 275,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2021, pobytové zájezdy.

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko) - Levně

Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko)

3.10. - 4.10.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
275 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2021 v lokalitě Střední Čechy, v Rs Machův Mlýn (Křivoklátsko), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 3. říjen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 4. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 63 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 275,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 33217 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Akční nabídky ubytování 2021 a Last Minute zájezdů po ČR - ubytování levně. 33217 pobytů Česká republika 2021. Česká republika levně.

Pokud jste si nevybrali v Česká republika levně žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Česká republika 2021 nebo Česká republika 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Česká republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.