Vyhledávání dovolené v ČR

Česká republika levně

Česká republika levně

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž)

28.11. - 5.12.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
35 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jižní Čechy, v ubytovacím zařízení Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pondělí 28. listopadu do pondělí 5. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 307 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 35,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) - Levně

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž)

11.10. - 18.10.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
35 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 11. říjen 2022 a návratem/příjezdem: úterý 18. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 259 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 35,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) - Levně

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž)

15.4. - 22.4.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
35 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jižní Čechy, v ubytovacím zařízení Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 15. dubna do pátku 22. dubna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 80 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 35,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, jaro 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) - Levně

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž)

15.11. - 22.11.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
35 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 15. listopad 2022 a návratem/příjezdem: úterý 22. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 294 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 35,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) - Levně

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž)

10.5. - 17.5.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
35 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jižní Čechy, v ubytovacím zařízení Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 10. května do úterý 17. května 2022. Doprava s příjezdem na místo za 105 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 35,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, jaro 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž) - Levně

Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž)

17.6. - 24.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
35 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v Apartmány A Chata Šumava (Hojsova Stráž), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. červen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 24. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 143 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 35,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické.

Stezka Valaška a Pustevny - Levně

Stezka Valaška a Pustevny

17.4. - 17.4.2022
Bez stravy
Autobus

 
372 Kč
342 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Valašsko, v ubytovacím zařízení Stezka Valaška a Pustevny , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od neděle 17. dubna do neděle 17. dubna 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 82 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Stezka Valaška a Pustevny levně se slevou 8 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 342,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, jaro 2022, poznávací zájezdy.

Vánoční čas v srdci Evropy - Levně

Vánoční čas v srdci Evropy

26.11. - 26.11.2022
Bez stravy
Autobus

 
 
390 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Praha a okolí, v Vánoční čas v srdci Evropy, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 26. listopad 2022 a návratem/příjezdem: sobota 26. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 305 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 390,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, poznávací zájezdy, adventní.

Srní - Levně

Srní

8.5. - 12.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
400 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Šumava, v ubytovacím zařízení Srní s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 8. května do čtvrtka 12. května 2022. Doprava s příjezdem na místo za 103 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Srní levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 400,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, jaro 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 265 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Srní - Levně

Srní

26.6. - 30.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
400 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Šumava, v Srní, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 30. červen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 152 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Srní je 88 % podle referencí od 265 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Srní - Levně

Srní

25.9. - 29.9.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
400 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Šumava, v ubytovacím zařízení Srní s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 25. září do čtvrtka 29. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 243 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Srní levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 400,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Levně, podzim 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 265 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Srní - Levně

Srní

24.7. - 28.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
400 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Šumava, v Srní, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 24. červenec 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 28. červenec 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 180 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 400,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Levně, sportovní zájezdy, lyžařské. Průměrné hodnocení Srní je 88 % podle referencí od 265 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 34198 nalezených zájezdů


Na této stránce naleznete: Akční nabídky ubytování 2022 a Last Minute zájezdů po ČR - ubytování levně. 34198 pobytů Česká republika 2022. Česká republika levně.

Pokud jste si nevybrali v Česká republika levně žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Česká republika 2022 nebo Česká republika 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Česká republika 2022 nebo First Minute Česká republika 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Česká republika levně nebo luxusní dovolená Česká republika.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.
Zásady ochrany osobních údajů