Vyhledávání

Lyžování Lipno

Villa Victoria - Lyžování

Villa Victoria

21.8. - 28.8.2021
Bez stravy
Vlastní doprava

 
6 182 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, v ubytovacím zařízení Villa Victoria , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 21. srpna do soboty 28. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 58 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní zájezd do hotelu Villa Victoria levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6182,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lyžování, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Villa Victoria - Lyžování

Villa Victoria

8.1. - 15.1.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
6 182 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, v Villa Victoria, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 8. leden 2022 a návratem/příjezdem: sobota 15. leden 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 198 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6182,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lyžování, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Villa Victoria - Lyžování

Villa Victoria

5.3. - 12.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 447 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, v ubytovacím zařízení Villa Victoria , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 5. března do soboty 12. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 254 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Villa Victoria levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5447,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lyžování, jaro 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Villa Victoria - Lyžování

Villa Victoria

7.5. - 14.5.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 447 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, v Villa Victoria, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 7. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 14. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 317 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5447,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lyžování, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Villa Victoria - Lyžování

Villa Victoria

28.5. - 4.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 447 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, v ubytovacím zařízení Villa Victoria , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 28. května do soboty 4. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 338 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Villa Victoria levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5447,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lyžování, jaro 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Villa Victoria - Lyžování

Villa Victoria

18.6. - 25.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
6 182 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, v Villa Victoria, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 18. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 25. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 359 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 6182,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Lyžování, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Villa Victoria - Lyžování

Villa Victoria

20.8. - 27.8.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
6 182 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, v ubytovacím zařízení Villa Victoria , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 422 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Villa Victoria levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6182,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Lyžování, léto 2021, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-7 z celkem 7 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Lyžování v lokalitě Lipno 2021, lyžařské zájezdy s ubytováním Lipno. 1367 pobytů Lipno. Lyžování Lipno.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Lipno 2021 nebo Lipno 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Lipno? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Lipno si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Lipno. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Lipno. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Lipno, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Lipno.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Lipno za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Lipno.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.