Vyhledávání dovolené v ČR

Podkrkonoší Ubytování 2022

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Podkrkonoší Ubytování 2022

Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova

20.8. - 27.8.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
35 063 Kč

Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna 2022. Doprava za 51 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova je v ceně 35063,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Exkluzivní nová roubenka s luxusním interiérem je celodřevěná pravá roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky na pohodlné bydlení. Břidlicová dlažba s podlahovým topením, kachlová kamna, v patře dubová podlaha s infra sálavým topením v podlaze. Kapacita této roubenky je 15 osob ve čtyřech ložnicích (7L, 3L, 3L, 2L). V přízemí roubenky je hlavní obývací místnost s kachlovými kamny, plně vybavená kuchyň s jídelnou, koupelna s parní saunovým boxem zn. EAGO, s dvojumyvadlem a WC, dále je v přízemí ložnice se 3 lůžky, předsíň. V podkroví roubenky jsou 3 ložnice a druhá koupelna s luxusní hydromasážní vanou EAGO, s dvojumyvadlem a s WC. Kuchyň: se značkovým spotřebiči (Miele, Liebherr, Siemens), sporák se sklokeramickou deskou, horkovzdušná trouba s grilem, velká lednice s mrazákem, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, espressovač, toustovač, mikrovlná trouba s grilem, kompletní nádobí, hrnce, utěrky atd. Další vybavení roubenky: internet wi-fi, TV/SAT, DVD, rádio, parní sauna, whirlpool vana, dětská postýlka, venkovní dřevěný nábytek, gril, ohniště s posezením, dětské houpačky.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chata Western - Vlčice - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chata Western - Vlčice

20.8. - 27.8.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 711 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chata Western - Vlčice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna 2022. Doprava za 51 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chata Western - Vlčice je v ceně 18711,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, klimatizace, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Kvítek - Vlčice - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chata Kvítek - Vlčice

20.8. - 27.8.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 711 Kč

Chata Kvítek - Vlčice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chata Kvítek - Vlčice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 20. srpna do soboty 27. srpna 2022. Doprava za 51 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chata Kvítek - Vlčice je v ceně 18711,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí na velkém pozemku, jehož součástí jsou další dva rekreační objekty, dům majitele, sportovní a dětské hřiště. V přízemí chaty se nachází společenská místnost s TV, Sat a jídelním koutem, v levé části objektu je kuchyň vybavená el. sporákem, mikrovlnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem a ložnice pro 3 osoby. Součástí přízemí je ještě koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře se sníženým stropem se nachází otevřená ložnice až pro 6 osob. Součástí objektu je velká zahrada s bazénem (prům. 4,5 m), venkovním posezením a krbem na grilování. Každá chata má vlastní bazén, gril i posezení. V obci Vlčice je v prostorách zámku Laser Game (velmi oblíbená hra).

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek

27.8. - 3.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
9 415 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava za 58 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek je v ceně 9415,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice

27.8. - 3.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
5 040 Kč

Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava za 58 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chalupa Pod smrkem - Roztoky u Jilemnice je v ceně 5040,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Objekt stojí na samostatném oploceném pozemku. Z boční části je vstup, kterým se dostanete do vstupní haly. Po pravé straně je prostor na lyže případně kola. Po levé straně jsou dveře do kůlny a za nimi schody do prvního patra. V přízemí dále naleznete, přímo naproti vstupních dveří, nově zrekonstruovanou koupelnu (sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo, toaleta, stará pračka). Hned vedle jsou dveře vedoucí do společenské místnosti spojené s kuchyní (pohovka, jídelní stůl, židle, kamna na TP). Z této místnosti se vchází do ložnice A (lůžka, skříň, BTV, židle, zrcadlo, noční stolek). V prvním patře po vystoupání po schodech po levé straně naleznete samostatné WC a také vstup do ložnice D (lůžka, židle, kolovrat), dále součástí tohoto pokoje je i ložnice C (lůžka, konferenční stolek, 4 x židle, lampička), která je oddělena pouze zděnou přepážkou bez dveří. Z ložnice D vedou dveře do ložnice B (lůžka, skříň, stůl, 4x židle, lampička, kamna na TP). V podkroví je ještě ložnice E (lůžka). V zahradě objektu je nejmenším k dispozici dětské hřiště (pískoviště, houpačky). Společné večery lze trávit u otevřeného ohniště.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize.

Chalupa Pekařova - Jesenný - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chalupa Pekařova - Jesenný

27.8. - 3.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 119 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chalupa Pekařova - Jesenný s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava za 58 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chalupa Pekařova - Jesenný je v ceně 14119,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Pohoda - Vlčice - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chata Pohoda - Vlčice

27.8. - 3.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 711 Kč

Chata Pohoda - Vlčice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chata Pohoda - Vlčice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava za 58 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chata Pohoda - Vlčice je v ceně 18711,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí na velkém pozemku, jehož součástí jsou další dva rekreační objekty, dům majitele, sportovní a dětské hřiště. Chata stojí na velkém pozemku, jehož součástí jsou další dva rekreační objekty a dům majitele. Jedná se o zděnou a velmi pěknou chatu. V přízemí se nachází společenská místnost, kuchyně a sociální zařízení. V podkroví jsou dvě ložnice. Kolem chaty je zatravněný pozemek, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení, zahradní krb s možností grilování, trampolínu a venkovní bazén (prům. 4,5 m). Každá chata má vlastní bazén, gril i posezení. V obci Vlčice je v prostorách zámku Laser Game (velmi oblíbená hra).

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chata Western - Vlčice - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chata Western - Vlčice

27.8. - 3.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 711 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chata Western - Vlčice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava za 58 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chata Western - Vlčice je v ceně 18711,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, klimatizace, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Kvítek - Vlčice - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chata Kvítek - Vlčice

27.8. - 3.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 711 Kč

Chata Kvítek - Vlčice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chata Kvítek - Vlčice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 27. srpna do soboty 3. září 2022. Doprava za 58 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - letní zájezd do hotelu Chata Kvítek - Vlčice je v ceně 18711,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí na velkém pozemku, jehož součástí jsou další dva rekreační objekty, dům majitele, sportovní a dětské hřiště. V přízemí chaty se nachází společenská místnost s TV, Sat a jídelním koutem, v levé části objektu je kuchyň vybavená el. sporákem, mikrovlnou troubou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a ledničkou s mrazícím boxem a ložnice pro 3 osoby. Součástí přízemí je ještě koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře se sníženým stropem se nachází otevřená ložnice až pro 6 osob. Součástí objektu je velká zahrada s bazénem (prům. 4,5 m), venkovním posezením a krbem na grilování. Každá chata má vlastní bazén, gril i posezení. V obci Vlčice je v prostorách zámku Laser Game (velmi oblíbená hra).

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek

3.9. - 10.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
9 415 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 3. září do soboty 10. září 2022. Doprava za 65 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní First Minute zájezd do hotelu Chalupa V Podkrkonoší - Čistá u Horek je v ceně 9415,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova

3.9. - 10.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
29 176 Kč

Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 3. září do soboty 10. září 2022. Doprava za 65 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní First Minute zájezd do hotelu Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova je v ceně 29176,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Exkluzivní nová roubenka s luxusním interiérem je celodřevěná pravá roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky na pohodlné bydlení. Břidlicová dlažba s podlahovým topením, kachlová kamna, v patře dubová podlaha s infra sálavým topením v podlaze. Kapacita této roubenky je 15 osob ve čtyřech ložnicích (7L, 3L, 3L, 2L). V přízemí roubenky je hlavní obývací místnost s kachlovými kamny, plně vybavená kuchyň s jídelnou, koupelna s parní saunovým boxem zn. EAGO, s dvojumyvadlem a WC, dále je v přízemí ložnice se 3 lůžky, předsíň. V podkroví roubenky jsou 3 ložnice a druhá koupelna s luxusní hydromasážní vanou EAGO, s dvojumyvadlem a s WC. Kuchyň: se značkovým spotřebiči (Miele, Liebherr, Siemens), sporák se sklokeramickou deskou, horkovzdušná trouba s grilem, velká lednice s mrazákem, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, espressovač, toustovač, mikrovlná trouba s grilem, kompletní nádobí, hrnce, utěrky atd. Další vybavení roubenky: internet wi-fi, TV/SAT, DVD, rádio, parní sauna, whirlpool vana, dětská postýlka, venkovní dřevěný nábytek, gril, ohniště s posezením, dětské houpačky.

Ubytování
Wifi internet zdarma, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova - Podkrkonoší Ubytování 2022

Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova

3.9. - 10.9.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
24 472 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podkrkonoší, v ubytovacím zařízení Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 3. září do soboty 10. září 2022. Doprava za 65 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní First Minute zájezd do hotelu Chalupa Roubenka - Jílové u Držkova je v ceně 24472,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 33 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování Podkrkonoší levně. Volné termíny 2022. Online pojištění proti koronaviru. Last Minute a First Minute ubytování Podkrkonoší. All Inclusive pobyty, dovolená s ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, bungalovech a soukromí. Podkrkonoší Ubytování 2022.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Podkrkonoší 2022 nebo Podkrkonoší 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Podkrkonoší 2022 nebo First Minute Podkrkonoší 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Podkrkonoší levně nebo luxusní dovolená Podkrkonoší.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Podkrkonoší si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Podkrkonoší. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Podkrkonoší. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Podkrkonoší, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Podkrkonoší.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Podkrkonoší za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Podkrkonoší.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.