Vyhledávání dovolené v ČR

Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Ubytování
Úschovna kol a lyží-kola je možno uschovat ve sklepě, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata Penkýřka - Oslnovice

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
9 450 Kč

Chata Penkýřka - Oslnovice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata Penkýřka - Oslnovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Penkýřka - Oslnovice je v ceně 9450,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí na neoploceném pozemku, na břehu řeky Dyje. Útulná chata Penkýřka se skládá ze 3 obytných pokojů s kuchyňkou, dvou toalet (každá má vlastní vchod ze zadní části chaty) a jedné společné koupelny pro všechny pokoje (sprcha, umyvadlo, bidet, zrcadlo). Všechny místnosti mají vlastní vchody. Z každé strany chaty je pěkná terasa s posezením. Klienti mají na zatravněném pozemku k dispozici gril, otevřené ohniště, 2 venkovní posezení a třetí zastřešené přímo na mole. V suterénu chaty lze uschovat kola nebo rybářské pruty. Za poplatek si mohou klienti půjčit loďky.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata U lesa - Vranov nad Dyjí - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata U lesa - Vranov nad Dyjí

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 550 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata U lesa - Vranov nad Dyjí s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata U lesa - Vranov nad Dyjí je v ceně 18550,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Cyklochata - Vranov nad Dyjí - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata Cyklochata - Vranov nad Dyjí

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
27 720 Kč

Chata Cyklochata - Vranov nad Dyjí - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata Cyklochata - Vranov nad Dyjí s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Cyklochata - Vranov nad Dyjí je v ceně 27720,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí na neoploceném travnatém pozemku obklopeném vzrostlými stromy. Po schodech vstoupíme do chodby, po jejíž obou stranách jsou vstupy do sedmi ložnic shodně vybavených patrovými lůžky a skříněmi. Na konci chodby se nachází prostorná společenská místnost s krbem, TV se satelitním příjmem, stolním fotbálkem a kuchyňským koutem. Ze společenské místnosti se vstupuje na prosklenou verandu (posezení) a do koupelny (2 samostatná WC, 2x umyvadlo, zrcadlo, oddělený sprchový kout). U objektu je k dispozici ohniště, plastový zahradní nábytek, venkovní přístřešek (párty stan 3x3 m) a přenosný zahradní gril. Možnost zapůjčení loděk a paddleboardů po domluvě s majitelem.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Štítary - Štítary - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata Štítary - Štítary

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
8 827 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata Štítary - Štítary s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Štítary - Štítary je v ceně 8827,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-ve sklípku pod chatou, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chata Soňa - Těšetice - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata Soňa - Těšetice

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 707 Kč

Chata Soňa - Těšetice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata Soňa - Těšetice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Soňa - Těšetice je v ceně 14707,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Jedná se o klasický vinný sklep, jehož horní část je upravena pro ubytování. Objekt je standardně vybaven. Venkovní schodiště vede podél chaty k zadní části objektu, kde se přes terasu přichází k hlavnímu vchodu. Vstupuje se přímo do kuchyňského koutu (linka, lednice), v jejímž prodloužení se nachází sociální zařízení (WC v rámci koupelny - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). Kuchyně je průchozí do obývacího pokoje (rozkládací sedací souprava - 2 přistýlky, rozkládací křeslo - 1 přistýlka, krb, BTV, skříň, knihovna, konferenční stolek) s jídelním koutem (stůl, židle). Z pokoje vedou strmé dřevěné schůdky do podkroví, které je upraveno jako ložnice - 5 lůžek. Hosté mohou využívat vinný sklípek s degustační místností a posezením pro cca 13 osob se samoobslužným výdejem vína. Na zastřešené terase za chatou je k dispozici zahradní posezení s grilem a udírnou. Před objektem je pergola s posezením, dále otevřené ohniště s posezením a z boku druhé ohniště s posezením - barbecue koutek. Za objektem je zatravněná plocha s nadzemním kruhovým bazénem, se sítí na volejbal a nohejbal, basketbalový koš, dětské houpačky, branky na fotbálek, pískoviště s hračkami a ruské kuželky. V rámci předání objektu bude při zájmu provedena krátká ochutnávka vín zdarma.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
17 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí je v ceně 17500,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata U lesa - Vranov nad Dyjí - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata U lesa - Vranov nad Dyjí

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 550 Kč

Chata U lesa - Vranov nad Dyjí - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata U lesa - Vranov nad Dyjí s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chata U lesa - Vranov nad Dyjí je v ceně 18550,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Objekt je zrekonstruovaná dvojchata, která se dělí na dva samostatné apartmány. Oba apartmány jsou na sobě nezávislé a mají samostatné vchody. Nabízeny jsou apartmány každý zvlášť, v případě zájmu lze pronajmout celý objekt (apartmány jsou propojeny dvojitými uzamykatelnými dveřmi v jídelně). Chata stojí na vlastním oploceném pozemku obklopena vzrostlými stromy. Po schodech vstoupíme do prosklené verandy, která v letním období slouží zároveň jako společenská místnost (2x pohovka, konferenční stolek, TV se satelitním příjmem, věšák, botník). Na verandu navazuje prostorná vybavená kuchyň s jídelnou (jídelní stůl, 8x židle, TV se satelitním příjmem, krbová kamna, el. šipky). Z jídelny je dále přístupné sociální zařízení (samostatné WC, koupelna - sprchový kout, umyvadlo), ložnice A (lůžka, šatní skříň, noční stolek) a ložnice B (lůžka, šatní skříň). Druhý apartmán je zrcadlově stejný se shodným vybavením. Chata prošla v letech 2010-2013 kompletní rekonstrukcí. Na pozemku je k dispozici plastový zahradní nábytek (židle a stůl), pískoviště a ohniště s lavičkami. Možnost zapůjčení loděk a paddleboardů po domluvě s majitelem.

Ubytování
Úschovna kol a lyží-kola je možno uschovat ve sklepě, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chata Penkýřka - Oslnovice - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata Penkýřka - Oslnovice

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
9 450 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata Penkýřka - Oslnovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chata Penkýřka - Oslnovice je v ceně 9450,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Štítary - Štítary - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata Štítary - Štítary

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
8 827 Kč

Chata Štítary - Štítary - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata Štítary - Štítary s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chata Štítary - Štítary je v ceně 8827,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata stojí na vlastním neoploceném pozemku v chatové osadě. Jedná se o celodřevěnou a velmi pěknou chatu. Hlavním vchodem ze zadní části se vchází přes prosklenou verandu (stůl, křesla) do průchozí chodby (věšáková stěna, botník), ze které je přístupné samostatné WC, sociální zařízení (WC samostatné, koupelna - sprchový kout, T+S, umyvadlo, zrcadlo, věšák, polička), samostatná kuchyně (stůl, židle), obývací pokoj (lůžka, rohová sedačka, křeslo, skříň, konferenční stolek, BTV se satelitním příjmem) a ložnice (lůžka, polička, konferenční stolek, šatní skříň). Kolem objektu je zatravněný pozemek se vzrostlými stromy, na kterém mohou klienti využít venkovní posezení (zahradní nábytek), otevřené ohniště a přenosný gril.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-ve sklípku pod chatou, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chata Soňa - Těšetice - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chata Soňa - Těšetice

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
14 707 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chata Soňa - Těšetice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chata Soňa - Těšetice je v ceně 14707,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-Kola se ukládají v objektu pod přístřešky dle kapacity , vířivka, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Chaloupka v Podyjí - Podmolí - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chalupa Chaloupka v Podyjí - Podmolí

15.10. - 22.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
30 002 Kč

Chalupa Chaloupka v Podyjí - Podmolí - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chalupa Chaloupka v Podyjí - Podmolí s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 15. října do soboty 22. října 2022. Doprava za 20 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Chaloupka v Podyjí - Podmolí je v ceně 30002,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Objekt dvou chat s bazénem na více úrovňovém krásném pozemku přímo u lesa. Na horní ploše jsou dvě chaty: jedná velká - kamenná a druhá chata malá ve vzdálenosti od sebe 15 m, které rozděluje nádherný košatý ořech zajišťující příjemné klima v letních dnech. V rozšířené zatravěné části je ohniště, zahradní posezení, dřevo na oheň, dva grily. V zadní části se nachází vyhřívaný bazén a slunné místo s lehátky, zastřešené posezení s minibarem a příjemná venkovní sprcha s teplou vodou. Možnost vířivky s mořskou vodou za poplatek. Malá chata pro 2 os. nově rekonstruovaná se skládá z kuchyně - varná deska, lednice s mrazákem, mikrovlnka, ložnice s dvoupostelí a koupelnou se sprchovacím koutem, TV a WiFi. Větší chata pro max. 6 osob (z toho 1 přistýlka) je ideální pro skupinku lidí nebo rodinu, kteří chtějí být pohromadě. K zázemí patří velká ložnice s dvojpostelí a dvou jednopostelí + přistýlka. Další místností s rozkládací pohovkou, která je pro dospělou osobu nebo dvě malé děti, s krbovou místností a jídelním setem, koupelna s vanou, záchod a pračka. Kuchyň se sporákem, troubou, myčkou, ledničkou, varná konvice a mikrovlnka. WiFi a TV.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí - Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023

Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí

15.10. - 22.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
17 500 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Podyjí, v ubytovacím zařízení Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 15. října do soboty 22. října 2022. Doprava za 20 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Vranka - Vranov nad Dyjí je v ceně 17500,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 81 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování Podyjí levně. Volné termíny 2022/2023. Online pojištění proti koronaviru. Last Minute a First Minute ubytování Podyjí. All Inclusive pobyty, dovolená s ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, bungalovech a soukromí. Podyjí Ubytování 2022/2023 - Podyjí 2022/2023.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Podyjí 2022 nebo Podyjí 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Podyjí 2022 nebo First Minute Podyjí 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Podyjí levně nebo luxusní dovolená Podyjí.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Podyjí si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Podyjí. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Podyjí. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Podyjí, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Podyjí.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Podyjí za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Podyjí.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.