Vyhledávání

Poznávací zájezdy po ČR 2021

Akademie (Velké Bílovice) - Poznávací zájezdy

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Dětské hřiště, Fitness, Bowling, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

Akademie (Velké Bílovice)

4.8. - 5.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
995 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v ČR v letovisku Jižní Morava, v ubytovacím zařízení Akademie (Velké Bílovice) s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od středy 4. srpna do čtvrtka 5. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Akademie (Velké Bílovice) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 995,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Na základě recenzí od 3 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 88 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Galant - Poznávací zájezdy

Galant

4.8. - 11.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
8 190 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2021 v lokalitě Jižní Morava, v Galant, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 4. srpen 2021 a návratem/příjezdem: středa 11. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 8190,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Galant je 86 % podle referencí od 13 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Galant - Poznávací zájezdy

Galant

4.8. - 10.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
7 020 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jižní Morava, v ubytovacím zařízení Galant s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 4. srpna do úterý 10. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Galant levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7020,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 13 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Panon - Poznávací zájezdy

Vnitřní bazén, TV, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Panon

5.8. - 12.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 180 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2021 v lokalitě Jižní Morava, Hodonín, v Panon, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: čtvrtek 12. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, levně, v ceně 5180,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Průměrné hodnocení Panon je 78 % podle referencí od 28 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Galant (ex My Hotel) - Poznávací zájezdy

Klimatizace, Vnější bazén, TV, Minibar, Bar, Hotelová restaurace

Galant (ex My Hotel)

5.8. - 12.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
8 365 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Jižní Morava, Lednice, v ubytovacím zařízení Galant (ex My Hotel) s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do čtvrtka 12. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Galant (ex My Hotel) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8365,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Na základě recenzí od 5 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Galant - Poznávací zájezdy

Galant

5.8. - 10.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 850 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2021 v lokalitě Jižní Morava, v Galant, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 5. srpen 2021 a návratem/příjezdem: úterý 10. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 4 dny. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5850,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické. Průměrné hodnocení Galant je 86 % podle referencí od 13 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

BEAUTY PROGRAM S  LÁZEŇSKÝMI PROCEDURAMI - Poznávací zájezdy

BEAUTY PROGRAM S LÁZEŇSKÝMI PROCEDURAMI

5.8. - 8.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

7 491 Kč
6 367 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Západní Čechy, v ubytovacím zařízení BEAUTY PROGRAM S LÁZEŇSKÝMI PROCEDURAMI , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 5. srpna do neděle 8. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu BEAUTY PROGRAM S LÁZEŇSKÝMI PROCEDURAMI levně se slevou 15 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6367,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, lázeňské.

Amande Wine Wellness Hotel - Poznávací zájezdy

Klimatizace, TV, Minibar, Dětský koutek, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

Amande Wine Wellness Hotel

6.8. - 9.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
2 790 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2021 v lokalitě Jižní Morava, Hustopeče, v Amande Wine Wellness Hotel, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 6. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 9. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, levně, v ceně 2790,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Průměrné hodnocení Amande Wine Wellness Hotel je 86 % podle referencí od 66 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Amande Wine Wellness Hotel - Poznávací zájezdy

Klimatizace, TV, Minibar, Dětský koutek, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Půjčovna kol, Wifi zdarma

Amande Wine Wellness Hotel

6.8. - 12.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 580 Kč

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v ČR v letovisku Jižní Morava, Hustopeče, v ubytovacím zařízení Amande Wine Wellness Hotel , v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 6. srpna do čtvrtka 12. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu Amande Wine Wellness Hotel levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5580,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Na základě recenzí od 66 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Panon - Poznávací zájezdy

Vnitřní bazén, TV, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Panon

7.8. - 8.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
740 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2021 v lokalitě Jižní Morava, Hodonín, v Panon, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 7. srpen 2021 a návratem/příjezdem: neděle 8. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, levně, v ceně 740,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Průměrné hodnocení Panon je 78 % podle referencí od 28 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

REDUKČNÍ PROGRAM S PLNOU PENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCED - Poznávací zájezdy

REDUKČNÍ PROGRAM S PLNOU PENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCED

7.8. - 21.8.2021
Snídaně
Vlastní doprava

29 991 Kč
25 492 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Západní Čechy, v ubytovacím zařízení REDUKČNÍ PROGRAM S PLNOU PENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCED , v délce 15 dní (dvoutýdennní pobyt), 14 nocí. Termín ubytování je od soboty 7. srpna do soboty 21. srpna 2021. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Super Last Minute zájezd do hotelu REDUKČNÍ PROGRAM S PLNOU PENZÍ A LÁZEŇSKÝMI PROCED levně se slevou 15 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 25492,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2021, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, lázeňské.

Panon - Poznávací zájezdy

Vnitřní bazén, TV, Tenis, Klidná lokalita, Bar, Bezbariérový přístup, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace, Nonstop recepce

Panon

8.8. - 9.8.2021
Polopenze
Vlastní doprava

 
740 Kč

Dovolená Česká republika Last Minute 2021 v lokalitě Jižní Morava, Hodonín, v Panon, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 8. srpen 2021 a návratem/příjezdem: pondělí 9. srpen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 7 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd pro seniory aktuálně, levně, v ceně 740,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy, sportovní zájezdy, s výlety, cyklistické, vhodné pro seniory. Průměrné hodnocení Panon je 78 % podle referencí od 28 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 412 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: ️ Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů po ČR 2021. Zájezdy za poznáním po ČR Last Minute. Nabídka 33568 zájezdů po ČR. Poznávací zájezdy po ČR 2021.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy po ČR 2021 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Česká republika 2021 nebo Česká republika 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Česká republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.