Vyhledávání dovolené v Česku

Poznávací zájezdy v ČR 2023

Poznávací zájezdy v ČR 2023

Západné Čechy - kúpeľný trojuholník

20.4. - 23.4.2023
Snídaně
Autobus

 
7 180 Kč
6 821 Kč

Rekreace na dovolené v Česku v letovisku Západní Čechy, v ubytovacím zařízení Západné Čechy - kúpeľný trojuholník , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 20. dubna do neděle 23. dubna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Západné Čechy - kúpeľný trojuholník levně se slevou 5 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6821,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Česku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, jaro 2023, poznávací zájezdy.

Most a Uhelné safari - Česká republika Poznávací zájezdy

Most a Uhelné safari

19.5. - 21.5.2023
Snídaně
Autobus

 
4 885 Kč
4 250 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Severní Čechy, v Most a Uhelné safari, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 19. květen 2023 a návratem/příjezdem: neděle 21. květen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 101 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 13 % je nyní aktuálně v ceně 4250,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování v ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.

Zámky na Orlici - české Loire, Potštejn, Vamberk, Rychnov na - Česká republika Poznávací zájezdy

Zámky na Orlici - české Loire, Potštejn, Vamberk, Rychnov na

18.8. - 20.8.2023
Snídaně
Autobus

 
5 429 Kč
4 723 Kč

Rekreace na dovolené v Česku v letovisku Východní Čechy, v ubytovacím zařízení Zámky na Orlici - české Loire, Potštejn, Vamberk, Rychnov na , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 18. srpna do neděle 20. srpna 2023. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 192 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Zámky na Orlici - české Loire, Potštejn, Vamberk, Rychnov na levně se slevou 13 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 4723,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Česku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Poznávací zájezdy, léto 2023, poznávací zájezdy.

Ostravsko: Za technikou a přírodou - Česká republika Poznávací zájezdy

Ostravsko: Za technikou a přírodou

7.9. - 10.9.2023
Snídaně
Autobus

 
 
5 950 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Severní Morava, v Ostravsko: Za technikou a přírodou, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 7. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 10. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 212 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 5950,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování v ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Poznávací zájezdy, poznávací zájezdy.


Zobrazeno 1-4 z celkem 4 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny poznávacích zájezdů v ČR 2023. Zájezdy za poznáním v ČR Last Minute. Nabídka 93224 zájezdů v ČR. Poznávací zájezdy v ČR 2023.

Pokud jste si nevybrali v Poznávací zájezdy v ČR 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Česku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Česku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Česká republika 2023, Česká republika Invia, Česká republika autobusem, Česká republika poznávací zájezdy, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2023, všechna práva vyhrazena.