Vyhledávání dovolené v ČR

Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa Plavecká hospoda - Kamýk nad Vltavou

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
28 000 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa Plavecká hospoda - Kamýk nad Vltavou s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Plavecká hospoda - Kamýk nad Vltavou je v ceně 28000,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Samoty - Chramosty - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa Samoty - Chramosty

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
8 400 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa Samoty - Chramosty s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Samoty - Chramosty je v ceně 8400,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-ve stodole u chalupy, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa statek Beranka - Opařany - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa statek Beranka - Opařany

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
12 355 Kč

Chalupa statek Beranka - Opařany - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa statek Beranka - Opařany s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa statek Beranka - Opařany je v ceně 12355,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je nově rekonstruovaný objekt k ubytování s velkým uzavřeným dvorem, takže si můžete plně užívat maximálního soukromí a pohody během Vaší dovolené. V objektu je pro klienty připraveno 5 ložnic, společenská místnost (pohovka, TV), kuchyně a tři koupelny, z toho dvě jsou vybaveny toaletou. Na pozemku mohou klienti využít prostory pro posezení, venkovní vyhřívaný bazén (tepelné čerpadlo) s protiproudem. Na své si přijdou i děti, k dispozici jim bude dětské hřiště, skluzavka, houpačka nebo hřiště na volejbal a nohejbal. To vše se nachází v prostorách uzavřeného dvora. Můžete rovněž využívat novou venkovní trampolínu (4,2 m) s ochranou sítí (společná pro další kapacity). Uvnitř chalupy se nachází stylové vybavení včetně pece, kterou mnozí znají už snad jenom z pohádek. K dispozici je i stylová hospůdka s barem a pípou (za poplatek), kde si klienti sami točí pivo. Mohou využít i saunu přímo v objektu (za poplatek), na požádání je možné zajistit masáže. Na zahradě je Mini farma s domácími zvířaty, kdy děti mohou krmit zvířátka. Nově zřízena posilovna.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, vnitřní krb, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
7 000 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Farma Kálal - ubytování na statku - Jetětice je v ceně 7000,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Venkovní bazén, Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-V průjezdu, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa, možnost ubytování se psem.

Chalupa U psí tlapky - Mirovice - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa U psí tlapky - Mirovice

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
8 708 Kč

Chalupa U psí tlapky - Mirovice - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa U psí tlapky - Mirovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chalupa U psí tlapky - Mirovice je v ceně 8708,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je původně selské stavení, jehož část je přizpůsobena k rekreačním účelům. V části objektu trvale žije majitel, společným prostorem je vstupní předsíň. Do objektu se vstupuje branou a průjezdem se projde na dvorek, kde je hlavní vchod. Z předsíně vedou schody do bytu majitele, vlevo jsou dveře do chodby, která je již vyhrazena jen klientům. Odtud vedou dveře do obývacího pokoje (2 skříňky, TV, stůl, židle, konferenční stolek,2 křesla, pec, kamna na tuhá paliva). Průchodem vlevo se vstupuje do kuchyně (stůl, židle), kde najdeme i dveře do sociálního zařízení (WC, sprchový kout, umyvadlo) a do komory (lednice). Z obytné místnosti lze projít vpravo do ložnice A (lůžka, pohovka jako přistýlka, konferenční stolek, křeslo, skříně, lampička) a odtud dále do ložnice B (lůžka, rozkládací křeslo, psací stolek, skříň, zrcadlo). Z ložnice B lze druhými dveřmi vyjít na chodbu. Za objektem je prostorná zatravněná zahrada  se stabilním posezením v přírodním stylu, kde k osvěžení najdeme bazén, na dvorku je přístřešek a u něho stabilní krb. V oddělené části od ubytování je chov domácí drůbeže a chlívek pro prase.

Ubytování
Wifi internet zdarma, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, možnost ubytování se psem.

Chata Na Kocábě - Štěchovice - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chata Na Kocábě - Štěchovice

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
9 800 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chata Na Kocábě - Štěchovice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Na Kocábě - Štěchovice je v ceně 9800,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-V místě parkování je možné v zabezpečeném objektu (malém domku u zaparkovaných aut) umístit kola a další potřeby, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, terasa.

Chata Eliška Hrdlička - Čím - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chata Eliška Hrdlička - Čím

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
18 403 Kč

Chata Eliška Hrdlička - Čím - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chata Eliška Hrdlička - Čím s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Eliška Hrdlička - Čím je v ceně 18403,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chata je umístěna v osadě Hrdlička v obci Čím, v sousedství přehrady Slapy. Jedná se o dvoupatrovou chatu, kde je v přízemí k dispozici vstupní chodba, kuchyň spojená s obývacím prostorem a jídelním koutem, koupelna a WC. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s posezením. Ve druhém patře se nachází dva pokoje (ložnice). Na pozemku je klientům k dispozici elektrický gril. Chata stojí ve svahu.

Ubytování
Úschovna kol a lyží-Úschovna kol v uzamčené kolárně, kapacita max. 10kol, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice, balkón, terasa, možnost ubytování se psem.

Chata Na Orlíku - Chata typu A - Klučenice - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chata Na Orlíku - Chata typu A - Klučenice

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
17 430 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chata Na Orlíku - Chata typu A - Klučenice s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Na Orlíku - Chata typu A - Klučenice je v ceně 17430,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, venkovní posezení, televize, lednice.

Chata Martina - Hradištko - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chata Martina - Hradištko

1.10. - 8.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
6 888 Kč

Chata Martina - Hradištko - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chata Martina - Hradištko s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 1. října do soboty 8. října 2022. Doprava za 6 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Chata Martina - Hradištko je v ceně 6888,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Nová chata stojí v blízkosti známé Slapské přehrady s možností vyjížďky parníkem nebo na loďkách. Nachází se na oploceném travnatém pozemku. Při vstupu budete okouzlení, jaký prostor skýtá tato nevelká chata. V hlavní místnosti se nachází prostor na spaní se spacím patrem, posezení (stůl, židle, BTV) a plně vybavená kuchyňka. Přes tuto místnost vstoupíte na sociální zařízení (WC v rámci koupelny, koupelna - sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo). V objektu je možnost připojení se k internetu pomocí WiFi. Parkování možné na ulici nebo po dohodě s majitelem u většího objektu. S možností posezení a grilování.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží, objekt bez přítomnosti majitele, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa Samoty - Chramosty - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa Samoty - Chramosty

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
8 400 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa Samoty - Chramosty s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Samoty - Chramosty je v ceně 8400,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.

Ubytování
Wifi internet zdarma, úschovna kol a lyží-ve stodole u chalupy, sauna, vnitřní krb, objekt bez přítomnosti majitele, vyžití pro děti, zahradní krb nebo gril, venkovní posezení, televize, lednice.

Chalupa statek Beranka - Opařany - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa statek Beranka - Opařany

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
12 355 Kč

Chalupa statek Beranka - Opařany - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa statek Beranka - Opařany s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa statek Beranka - Opařany je v ceně 12355,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Chalupa je nově rekonstruovaný objekt k ubytování s velkým uzavřeným dvorem, takže si můžete plně užívat maximálního soukromí a pohody během Vaší dovolené. V objektu je pro klienty připraveno 5 ložnic, společenská místnost (pohovka, TV), kuchyně a tři koupelny, z toho dvě jsou vybaveny toaletou. Na pozemku mohou klienti využít prostory pro posezení, venkovní vyhřívaný bazén (tepelné čerpadlo) s protiproudem. Na své si přijdou i děti, k dispozici jim bude dětské hřiště, skluzavka, houpačka nebo hřiště na volejbal a nohejbal. To vše se nachází v prostorách uzavřeného dvora. Můžete rovněž využívat novou venkovní trampolínu (4,2 m) s ochranou sítí (společná pro další kapacity). Uvnitř chalupy se nachází stylové vybavení včetně pece, kterou mnozí znají už snad jenom z pohádek. K dispozici je i stylová hospůdka s barem a pípou (za poplatek), kde si klienti sami točí pivo. Mohou využít i saunu přímo v objektu (za poplatek), na požádání je možné zajistit masáže. Na zahradě je Mini farma s domácími zvířaty, kdy děti mohou krmit zvířátka. Nově zřízena posilovna.

Chalupa Plavecká hospoda - Kamýk nad Vltavou - Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023

Chalupa Plavecká hospoda - Kamýk nad Vltavou

8.10. - 15.10.2022
Bez stravy
Vlastní

 
 
28 000 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Slapy, Orlík a okolí, v ubytovacím zařízení Chalupa Plavecká hospoda - Kamýk nad Vltavou s počtem hvězdiček: ?. Počet nocí 7, ubytování od soboty 8. října do soboty 15. října 2022. Doprava za 13 dní. Pobyt s jídlem bez stravy - podzimní Last Minute zájezd do hotelu Chalupa Plavecká hospoda - Kamýk nad Vltavou je v ceně 28000,- CZK. K pobytu doporučujeme dokoupit pojištění proti koronaviru.


Zobrazeno 1-12 z celkem 202 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování Slapy, Orlík a okolí levně. Volné termíny 2022/2023. Online pojištění proti koronaviru. Last Minute a First Minute ubytování Slapy, Orlík a okolí. All Inclusive pobyty, dovolená s ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, bungalovech a soukromí. Slapy, Orlík a okolí Ubytování 2022/2023.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Slapy, Orlík a okolí 2022 nebo Slapy, Orlík a okolí 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Slapy, Orlík a okolí 2022 nebo First Minute Slapy, Orlík a okolí 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Slapy, Orlík a okolí levně nebo luxusní dovolená Slapy, Orlík a okolí.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Slapy, Orlík a okolí si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Slapy, Orlík a okolí. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Slapy, Orlík a okolí. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Slapy, Orlík a okolí, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Slapy, Orlík a okolí.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Slapy, Orlík a okolí za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Slapy, Orlík a okolí.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.