Vyhledávání

Česká republika v červnu - ubytování červen 2022

Šumava (Depandance Hotelu Srní) - v červnu

Vnitřní bazén, Dětské hřiště, Tenis, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

vzdálenost od centra města: 0 m.

Šumava (Depandance Hotelu Srní)

2.6. - 5.6.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 270 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Šumava, Srní, v ubytovacím zařízení Šumava (Depandance Hotelu Srní) s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. června do neděle 5. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 305 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Šumava (Depandance Hotelu Srní) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3270,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, sportovní zájezdy, lyžařské. Na základě recenzí od 28 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Relax - v červnu

Relax

2.6. - 4.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
3 470 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, v Relax, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 4. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 305 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3470,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Relax je 86 % podle referencí od 52 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Wellness Hotel Harrachovka - v červnu

Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Tenis, Golf, Klidná lokalita, Fitness, Hotelová restaurace, Půjčovna kol

vzdálenost od centra města: 300 m, vzdálenost od sjezdovky: 1000 m.

Wellness Hotel Harrachovka

2.6. - 7.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 990 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Krkonoše, Harrachov, v ubytovacím zařízení Wellness Hotel Harrachovka s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. června do úterý 7. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 305 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Wellness Hotel Harrachovka levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 69 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Racek - v červnu

Racek

2.6. - 5.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
2 850 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, v Racek, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. červen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 5. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 305 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 2850,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Racek je 82 % podle referencí od 26 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Racek - v červnu

Racek

2.6. - 8.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 700 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, v ubytovacím zařízení Racek s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 2. června do středy 8. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 305 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Racek levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 26 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Relax - v červnu

Relax

2.6. - 9.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 260 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, v Relax, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 2. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 9. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 305 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 10260,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Relax je 86 % podle referencí od 52 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Penzion Pod Pralesem - v červnu

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Pod Pralesem

3.6. - 9.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 920 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Šumava, Penzion pod Pralesem, v ubytovacím zařízení Penzion Pod Pralesem s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. června do čtvrtka 9. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 306 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Penzion Pod Pralesem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4920,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 15 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Nad Jezerem - v červnu

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Nad Jezerem

3.6. - 9.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 100 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, Penzion Nad Jezerem, v Penzion Nad Jezerem, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. červen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 9. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 306 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Penzion Nad Jezerem je 78 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Penzion Nad Jezerem - v červnu

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Nad Jezerem

3.6. - 6.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
2 550 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, Penzion Nad Jezerem, v ubytovacím zařízení Penzion Nad Jezerem s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 3. června do pondělí 6. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 306 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Penzion Nad Jezerem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2550,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Relax - v červnu

Relax

3.6. - 10.6.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 260 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, v Relax, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 3. červen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 10. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 306 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný letní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 10260,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Relax je 86 % podle referencí od 52 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Valasska Bystrice - v červnu

Valasska Bystrice

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 160 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Beskydy, v ubytovacím zařízení Valasska Bystrice , v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od soboty 4. června do soboty 11. června 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 307 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Valasska Bystrice levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2160,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v červnu, léto 2022, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.

Petrovice - v červnu

Petrovice

4.6. - 11.6.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 528 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Orlické hory, v Petrovice, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 4. červen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 11. červen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 307 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný letní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1528,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v červnu, pobytové zájezdy, sportovní zájezdy, lyžařské.


Zobrazeno 1-12 z celkem 186 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Ubytování v Česku v červnu 2022.️ Last Minute a First Minute pobyty.️ Rezervujte si výhodně svůj pobyt online. Dovolená Česká republika v červnu 2022. Česká republika v červnu - ubytování červen 2022.

Pokud jste si nevybrali v Česká republika v červnu - ubytování červen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Česká republika 2021 nebo Česká republika 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Česká republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.