Vyhledávání

Česká republika v květnu - ubytování květen 2022

Penzion Nad Jezerem - v květnu

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Nad Jezerem

1.5. - 3.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
1 640 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, Penzion Nad Jezerem, v ubytovacím zařízení Penzion Nad Jezerem s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. května do úterý 3. května 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 273 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Penzion Nad Jezerem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1640,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Srní - v květnu

Srní

1.5. - 7.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
9 060 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Šumava, v Srní, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 7. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 273 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 9060,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Srní je 88 % podle referencí od 236 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Penzion Nad Jezerem - v květnu

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Nad Jezerem

1.5. - 7.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 920 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, Penzion Nad Jezerem, v ubytovacím zařízení Penzion Nad Jezerem s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdennní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. května do soboty 7. května 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 273 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Penzion Nad Jezerem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4920,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Nad Jezerem - v květnu

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Nad Jezerem

1.5. - 8.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 740 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Lipno, Penzion Nad Jezerem, v Penzion Nad Jezerem, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. květen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 8. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 273 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5740,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Penzion Nad Jezerem je 78 % podle referencí od 6 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Lucia - v květnu

Lucia

1.5. - 6.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 590 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jižní Čechy, v ubytovacím zařízení Lucia s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. května do pátku 6. května 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 273 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Lucia levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 16 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 70 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Mlýnhotel 1 - v květnu

TV, Dětský koutek, Dětský bazén, Hotelová restaurace

Mlýnhotel 1

1.5. - 4.5.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
1 920 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Vysočina, v Mlýnhotel 1, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. květen 2022 a návratem/příjezdem: středa 4. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 273 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 1920,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Mlýnhotel 1 je 78 % podle referencí od 20 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Relax - v květnu

Relax

1.5. - 8.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
10 260 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Lipno, v ubytovacím zařízení Relax s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. května do neděle 8. května 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 273 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Relax, který je aktuálně na prodej online v ceně 10260,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 52 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Zvíkov A Chaty - v květnu

Zvíkov A Chaty

2.5. - 9.5.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 780 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Jižní Čechy, v Zvíkov A Chaty, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. květen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 9. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 274 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3780,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Zvíkov A Chaty je 76 % podle referencí od 21 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Penzion Nad Jezerem - v květnu

Vnitřní bazén, TV, Dětský koutek, Klidná lokalita, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Nad Jezerem

2.5. - 7.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 100 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Lipno, Penzion Nad Jezerem, v ubytovacím zařízení Penzion Nad Jezerem s počtem hvězdiček: 3, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 2. května do soboty 7. května 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 274 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Penzion Nad Jezerem levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4100,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Penzion Pod Pralesem - v květnu

TV, Dětský koutek, Dětské hřiště, Klidná lokalita, Bar, Domácí zvířata povolena, Hotelová restaurace

Penzion Pod Pralesem

2.5. - 7.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
4 100 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Šumava, Penzion pod Pralesem, v Penzion Pod Pralesem, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 7. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 274 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 4100,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Penzion Pod Pralesem je 80 % podle referencí od 15 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Skicentrum - v květnu

Skicentrum

2.5. - 5.5.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
2 700 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Krkonoše, v ubytovacím zařízení Skicentrum s počtem hvězdiček: 2.5, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 2. května do čtvrtka 5. května 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 274 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Skicentrum levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2700,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v květnu, jaro 2022, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 15 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Mlýnhotel 1 - v květnu

TV, Dětský koutek, Dětský bazén, Hotelová restaurace

Mlýnhotel 1

2.5. - 7.5.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
3 200 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2022 v lokalitě Vysočina, v Mlýnhotel 1, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. květen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 7. květen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 274 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní zájezd aktuálně, levně, v ceně 3200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v květnu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Mlýnhotel 1 je 78 % podle referencí od 20 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-12 z celkem 177 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Ubytování v Česku v květnu 2022.️ Last Minute a First Minute pobyty.️ Rezervujte si výhodně svůj pobyt online. Dovolená Česká republika v květnu 2022. Česká republika v květnu - ubytování květen 2022.

Pokud jste si nevybrali v Česká republika v květnu - ubytování květen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Česká republika 2021 nebo Česká republika 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Česká republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.