Vyhledávání dovolené v Česku

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023

Antonie (Frýdlant)

1.12. - 5.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
9 400 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Česku v letovisku Jizerské hory, v ubytovacím zařízení Antonie (Frýdlant) s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do úterý 5. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Antonie (Frýdlant), který je aktuálně na prodej online v ceně 9400,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Česku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Česká republika v prosinci, zima 2023, sportovní zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt. Na základě recenzí od 12 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 - Antonie (Frýdlant)

Antonie (Frýdlant)

1.12. - 8.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
16 200 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Jizerské hory, v Antonie (Frýdlant), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pátek 8. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 69 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 16200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování v ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Česká republika v prosinci, sportovní zájezdy. Speciálně s restaurací, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Antonie (Frýdlant) je 92 % podle referencí od 12 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
Vnitřní bazén, TV, Minibar, Lednička, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 - Thermalbad Velke Losiny

Thermalbad Velke Losiny

1.12. - 8.12.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
17 150 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Česku v letovisku Jeseníky, Velké Losiny, v ubytovacím zařízení Thermalbad Velke Losiny s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do pátku 8. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Thermalbad Velke Losiny, který je aktuálně na prodej online v ceně 17150,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Česku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Česká republika v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ubytování
TV, Lednička, Půjčovna lyží, Wifi zdarma.

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 - Penzion Fan

Penzion Fan

1.12. - 2.12.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
500 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Západní Čechy, Karlovy Vary, v Penzion Fan, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 2. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 69 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 500,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování v ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Česká republika v prosinci, pobytové zájezdy, lázeňské. Speciálně památky, termální lázně.

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 - Svoboda

Svoboda

1.12. - 2.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 870 Kč

Rekreace na dovolené v Česku v letovisku Západní Čechy, v ubytovacím zařízení Svoboda s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do soboty 2. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Svoboda levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1870,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Česku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Česká republika v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 6 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 86 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 - Racek

Racek

1.12. - 2.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
480 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Lipno, v Racek, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: sobota 2. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 69 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 480,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování v ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Česká republika v prosinci, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Racek je 80 % podle referencí od 45 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 - Pošta

Pošta

1.12. - 7.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
7 320 Kč

Rekreace na dovolené v Česku v letovisku Český Ráj, v ubytovacím zařízení Pošta s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do čtvrtka 7. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Pošta, který je aktuálně na prodej online v ceně 7320,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Česku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Česká republika v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 21 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 90 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 - Ea Apartmány Na Filipce

Ea Apartmány Na Filipce

1.12. - 3.12.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 915 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Šumava, EA Apartmány Na Filipce, v Ea Apartmány Na Filipce, ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: neděle 3. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 69 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1915,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování v ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Česká republika v prosinci, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt. Průměrné hodnocení Ea Apartmány Na Filipce je 64 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Bílý Hořec

Bílý Hořec

1.12. - 4.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 831 Kč
4 490 Kč

Rekreace na dovolené v Česku v letovisku Krkonoše, v ubytovacím zařízení Bílý Hořec s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 1. prosince do pondělí 4. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Bílý Hořec levně se slevou 23 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 4490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Česku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Česká republika v prosinci, zima 2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 10 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 76 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Bartoš

Bartoš

1.12. - 4.12.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 775 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2023 v lokalitě Beskydy, v Bartoš, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 1. prosinec 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 4. prosinec 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 69 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2775,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování v ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Česká republika v prosinci, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Bartoš je 90 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 7999 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Ubytování v Česku v prosinci 2023.️ Last Minute a First Minute pobyty.️ Rezervujte si výhodně svůj pobyt online. Dovolená Česká republika v prosinci 2023. Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023.

Pokud jste si nevybrali v Česká republika v prosinci - ubytování prosinec 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Česku? Vybírejte pobyt v Česku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Česká republika 2023 nebo Česká republika 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Česká republika 2023 nebo First Minute Česká republika 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Česká republika levně nebo luxusní dovolená Česká republika.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Česku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Česku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Česku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Česku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Česku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře v ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Česku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Česku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Česku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Česku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

Zajímá vás jak draho je v Česku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Česku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Česku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2023, všechna práva vyhrazena.