Vyhledávání

Zájezdy po ČR 2021/2022

Rabštejn a Ležáky - Zájezdy

Rabštejn a Ležáky

2.10. - 2.10.2021
Bez stravy
Autobus

 
560 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Východní Čechy, v ubytovacím zařízení Rabštejn a Ležáky , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 2. října do soboty 2. října 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem popozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Rabštejn a Ležáky levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 560,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy.

Lidice – Terezín – Ústí nad Labem - Litvínov - Zájezdy

Lidice – Terezín – Ústí nad Labem - Litvínov

9.10. - 9.10.2021
Bez stravy
Autobus

 
590 Kč

Dovolená Česká republika Last Minute 2021 v lokalitě Střední Čechy, v Lidice – Terezín – Ústí nad Labem - Litvínov, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 9. říjen 2021 a návratem/příjezdem: sobota 9. říjen 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 10 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný podzimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 590,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy.

Zámek Litomyšl a mystický hrad Svojanov - Zájezdy

Zámek Litomyšl a mystický hrad Svojanov

9.10. - 9.10.2021
Bez stravy
Autobus

 
790 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Východní Čechy, v ubytovacím zařízení Zámek Litomyšl a mystický hrad Svojanov , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 9. října do soboty 9. října 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Zámek Litomyšl a mystický hrad Svojanov levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 790,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy.

EA HOTEL NA JEZEŘE - Zájezdy

EA HOTEL NA JEZEŘE

15.10. - 17.10.2021
Polopenze
✈ Praha

 
1 819 Kč

Dovolená Česká republika 2021 - Šumava (Zájezdy) v 3hvězdičkovém ubytování EA HOTEL NA JEZEŘE s délkou 3 dní, v termínu pátek 15. říjen až neděle 17. říjen 2021, doprava letecky s odletem za 16 dní. Pobyt se stravou formou polopenze, podzimní last-minute zájezd levně v ceně 1819,- Kč.

Adventní Olomouc - Zájezdy

Adventní Olomouc

27.11. - 27.11.2021
Bez stravy
Autobus

 
490 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Jeseníky, v ubytovacím zařízení Adventní Olomouc , v délce 1 dne, 0 nocí (bez přenocování). Termín ubytování je od soboty 27. listopadu do soboty 27. listopadu 2021. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 59 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Adventní Olomouc levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 490,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, podzim 2021/2022, poznávací zájezdy, adventní.

Loket a Karlovy Vary - Zájezdy

Loket a Karlovy Vary

11.12. - 11.12.2021
Dle programu
Autobus

 
990 Kč

Dovolená Česká republika First Minute 2021 v lokalitě Západní Čechy, v Loket a Karlovy Vary, ubytováním, v délce 1 den, 0. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. prosinec 2021 a návratem/příjezdem: sobota 11. prosinec 2021. Užijte si prázdniny s dopravou autobusem, s odjezdem za 73 dní. Pobyt je se stravou formou dle programu. Využijte výhodný zimní zájezd aktuálně, levně, v ceně 990,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Zájezdy, poznávací zájezdy, adventní.

Adršpašské Skály, Np Stolové Hory A Orlické Hory - Zájezdy

Adršpašské Skály, Np Stolové Hory A Orlické Hory

26.6. - 1.7.2022
Polopenze
Autobus

 
6 990 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Orlické hory, Krkonoše, v ubytovacím zařízení Adršpašské Skály, Np Stolové Hory A Orlické Hory , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 26. června do pátku 1. července 2022. Doprava busem/autokarem s odjezdem za 270 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Adršpašské Skály, Np Stolové Hory A Orlické Hory levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6990,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Zájezdy, léto 2021/2022, sportovní zájezdy, trekkingové.


Zobrazeno 1-7 z celkem 7 nalezených zájezdů

Reklama

Na této stránce naleznete: Zájezdy po ČR s garancí nejnižší ceny. Nabídka 27464 zájezdů po ČR 2021/2022. Zájezdy po ČR 2021/2022.

Pokud jste si nevybrali v Zájezdy po ČR 2021/2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Proč si nevybrat pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Česká republika 2021 nebo Česká republika 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Česká republika? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Česká republika si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Česká republika. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Česká republika. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Česká republika, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Česká republika.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Česká republika za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Česká republika.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© ubytovanim.cz 2021, všechna práva vyhrazena.