Vyhledávání dovolené v ČR

Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Běhounek (Jáchymov)

27.9. - 4.10.2022
Plná penze
Vlastní doprava

 
18 490 Kč
16 271 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Západní Čechy, v ubytovacím zařízení Běhounek (Jáchymov) s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 27. září do úterý 4. října 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Běhounek (Jáchymov) levně se slevou 12 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 16271,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna.

Spa Thermal - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Spa Thermal

27.9. - 4.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
23 480 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Západní Čechy, Karlovy Vary, v Spa Thermal, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 4. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 23480,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ubytování
Fitness, Bar.

Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel

27.9. - 3.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
18 660 Kč

Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel - informace

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Západní Čechy, Mariánské Lázně, v ubytovacím zařízení Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od úterý 27. září do pondělí 3. října 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Centrální Lázně Ensana Health Spa Hotel, který je aktuálně na prodej online v ceně 18660,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.


Popis

Lázeňský hotel Centrální Lázně je nejstarším lázeňským komplexem ve městě a stojí na místě, kde byl v roce 1812 postaven první lázeňský dům. Pociťte léčivou sílu hotelových minerálních pramenů, místní rašeliny a unikátního Mariina plynu. Hotel nabízí kombinaci tradiční, impozantní secesní architektury a překrásných původních terapeutických místností, ovšem nabídka zdravotních programů už zohledňuje moderní trendy. Velká terapeutická oblast a unikátní Mariiny Lázně kombinují proslulé přírodní léčivé účinky zdrojů Mariánských Lázní s dlouholetými zkušenostmi a zdravotnickou odborností, a výsledkem tak jsou celostní lázeňské procedury, které uzdravují, posilují a zkrášlují. V hlavní budově a v nově zrekonstruovaném křídle Mariiných Lázní je pro náročnější hosty připraveno luxusní ubytování nabízející dokonalou kombinaci klasického designu a moderního pohodlí. Hotel je zasazen mezi poklidnou lázeňskou čtvrť a okolní lesy, a je zde proto navíc přirozený klid, který ještě hlouběji podporuje regeneraci.

V nejbližším okolí se nachází Mariánské Lázně – mariánské Lázně jsou druhými největšími českými lázněmi, s velkým bohatstvím minerálních pramenů. Přímo v areálu jich vyvěrá 40 a v nejbližším okolí téměř 100.

Dále pak Royal Golf Club Mariánské Lázně – 18-jamkové hřiště Golf Club Mariánské Lázně je příkladem klasického typu skotských a irských hřišť své doby.

Ubytování

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj Superior: se samostatnými nebo spojenými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, psacím stolem, židlí se stolkem, nástěnným zrcadlem, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, Wi-Fi připojením k internetu, vlastním sociálním zařízením, fénem, osuškami, županem a pantoflemi. Ve dvoulůžkovém pokoji možnost přistýlky pro dítě do 12 let.

Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj Superior Plus: se samostatnými nebo spojenými postelemi, nočním stolkem s lampičkou, šatníkem, psacím stolem, židlí se stolkem, nástěnným zrcadlem, LED televizí (satelitní kanály), telefonem, mini lednicí s minibarem, trezorem, centrálním vytápěním, Wi-Fi připojením k internetu, vlastním sociálním zařízením, fénem, osuškami, županem a pantoflemi. Ve dvoulůžkovém pokoji možnost přistýlky pro dítě do 12 let. Některé pokoje lze propojit a některé pokoje mají balkon.

Slevy

Sleva 5% při pobytu na 21 dní a více.

Cena nezahrnuje:

  • Rekreační poplatek
  • Slavnostní vánoční program dospělý
  • Slavnostní vánoční program dítě do 12 let
  • Slavnostní silvestrovský program dospělý
  • Slavnostní silvestrovský program dítě do 12 let

Léčebná Kúra A Relax, Htl.pawlik***+Metropol***+Dr. Adler +B - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Léčebná Kúra A Relax, Htl.pawlik***+Metropol***+Dr. Adler +B

27.9. - 4.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
14 800 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Západní Čechy, Františkovy Lázně, v Léčebná Kúra A Relax, Htl.pawlik***+Metropol***+Dr. Adler +B, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 4. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 14800,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Grand Pacifik - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Grand Pacifik

27.9. - 2.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 200 Kč

Grand Pacifik - informace

Rekreace na dovolené nejen pro seniory v ČR v letovisku Západní Čechy, Mariánské Lázně, v ubytovacím zařízení Grand Pacifik , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 27. září do neděle 2. října 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Grand Pacifik, který je aktuálně na prodej online v ceně 13200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy, eurovíkendy, lázeňské, vhodné pro seniory.


Poloha

Historická, impozantní budova hotelu tvoří krásnou dominantu Hlavní třídy s nádherným výhledem na lázeňské centrum a kolonádu se Zpívající fontánou.

Vybavení

V hotelu je k dispozici restaurace s akváriem a krásným výhledem na lázeňské centrum, lobby bar, letní terasa, Captain James Cook‘s Lounge.
Léčení - ordinace lékařů a léčebné oddělení v hotelu, komplexní lázeňská léčba, procedury z přírodních léčivých zdrojů – minerální koupele, slatinné zábaly, suché plynové koupele, plynové injekce, vodoléčba a další široké spektrum léčebných procedur. Lesní minerální pramen ke koupelím a k pitné kúře.
Wellness & Beauty - bazén s vodními atrakcemi, 2 saunami, sanariem, fitness. Za poplatek koupele, masáže, kadeřnictví, kosmetika a laserové centrum.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Nabídka programů

RELAX V MARIÁNSKÝCH LÁZNÍCH - 2022
2 – 5 nocí
Program: ubytování s polopenzí, uvítací nápoj, lékařské vstupní vyšetření, 1x klasická masáž částečná, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x parafínový zábal, hotelový bazén, fitness, Wifi internet, Ensana karta výhod.
RESPIRAČNÍ REKONDIČNÍ POBYT – 2022

Program: 7x ubytování s polopenzí, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, pitná kúra dle doporučení lékaře, bylinný čaj během celého pobytu, 3x minerální koupel s přírodním CO2, 2x perličková koupel, 2x klasická masáž částečná, 2x osygenoterapie, 2x inhalace Lesního pramene, 2x bioptronová lampa, 3x dechové cvičení, 3x parafínový zábal rukou, 2x solná jeskyně, plavání a saunování dle doporučení lékaře na základě zdravotního stavu, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana Marienbad karta výhod
FIT TÝDEN PRO ZDRAVÍ – 2022
6 nocí s polopenzí

Program: 6x ubytování s polopenzí, 1x uvítací nápoj, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 1x minerální koupel s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 1x suchá plynová lázeň s přírodním CO2, 2x parafínový zábal Bonus: hotelový bazén a sauna, Wifi zdarma, Ensana Marienbad karta výhod
REGENERACE PO COVID-19

Program: 7x ubytování s plnou penzí, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, pitná kpra dle doporučení lékaře – Rudolfův pramen, 2x oxymetrie, 5x respirační fyzioterapie (vč. 1x výkonový indukční systém – postcovidový program), 5x inhalace Lesního pramene, 2x suchá plynová lázeň s přírodním CO2, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x plynová injekce s přírodním CO2, 1x klasická masáž částečná, 2x elektroterapie, plavání a saunování dle doporučení lékaře na základě zdravotního stavu Bonus: hotelový bazén a sauna, Wifi zdarma, Ensana Marienbad
karta výhod
Relaxační týden v Mariánských Lázních 2022
6 nocí s polopenzí
Program: 1x uvítací nápoj, 6x ubytování s polopenzí, lékařské vstupní a závěrečné vyšetření, 2x minerální koupel s přírodním CO2, 2x klasická masáž částečná, 2x suchá plynová lázeň s přírodním CO2 BONUS: Hotelový bazén a sauna, Wifi internet v hotelu zdarma, Ensana Marienbad karta výhod

Informace

Místní poplatek - není zahrnut v ceně pobytu - úhrada na místě.
Parkování - v hlídaném parkovacím domě v centru města u Městského divadla, za poplatek.

Vybavení hotelu

  • Vhodné pro seniory
  • Wellness 3hvězdiček
  • Wellness pobyty
  • WIFI zdarma

Svoboda - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Svoboda

27.9. - 3.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
13 980 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Západní Čechy, v Svoboda, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 3. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd je nyní aktuálně v ceně 13980,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Svoboda je 82 % podle referencí od 4 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Falkensteiner Spa Resort Marienbad - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Falkensteiner Spa Resort Marienbad

27.9. - 3.10.2022
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
25 080 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Západní Čechy, v ubytovacím zařízení Falkensteiner Spa Resort Marienbad s počtem hvězdiček: 5, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od úterý 27. září do pondělí 3. října 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Falkensteiner Spa Resort Marienbad, který je aktuálně na prodej online v ceně 25080,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 29 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 94 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Imperial - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Imperial

27.9. - 4.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
26 820 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Západní Čechy, v Imperial, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 4. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 26820,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Fitness, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna.

Humboldt Park & Spa - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Humboldt Park & Spa

27.9. - 4.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
18 206 Kč
17 114 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v ČR v letovisku Západní Čechy, Humboldt Park & Spa, v ubytovacím zařízení Humboldt Park & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 27. září do úterý 4. října 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Humboldt Park & Spa levně se slevou 6 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 17114,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy.

Falkensteiner Spa Resort Marienbad - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Falkensteiner Spa Resort Marienbad

27.9. - 1.10.2022
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
16 720 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Západní Čechy, v Falkensteiner Spa Resort Marienbad, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: sobota 1. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 16720,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Falkensteiner Spa Resort Marienbad je 94 % podle referencí od 29 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ubytování
TV, Minibar, Tenis, Hotelová restaurace, Kavárna, Wifi zdarma.

Orea Hotel Bohemia - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Orea Hotel Bohemia

27.9. - 4.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 710 Kč

Rekreace na dovolené v ČR v letovisku Západní Čechy, Orea hotel Bohemia, v ubytovacím zařízení Orea Hotel Bohemia s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 27. září do úterý 4. října 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Orea Hotel Bohemia, který je aktuálně na prodej online v ceně 17710,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v ČR a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 84 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Minibar, Bar, Fitness, Bezbariérový přístup, Hotelová restaurace, Kavárna.

Grandhotel Nabokov - Západní Čechy Ubytování 2022/2023

Grandhotel Nabokov

27.9. - 4.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
14 035 Kč

Dovolená Česká republika Super Last Minute 2022 v lokalitě Západní Čechy, Grandhotel Nabokov, v Grandhotel Nabokov, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 27. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 4. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 14035,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování po ČR, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Západní Čechy Ubytování 2022/2023, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 3657 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Ubytování Západní Čechy levně. Volné termíny 2022/2023. Online pojištění proti koronaviru. Last Minute a First Minute ubytování Západní Čechy. All Inclusive pobyty, dovolená s ubytování v hotelech, penzionech, apartmánech, bungalovech a soukromí. Západní Čechy Ubytování 2022/2023.

Pokud jste si nevybrali v ČR žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v ČR? Vybírejte pobyt v ČR jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Západní Čechy 2022 nebo Západní Čechy 2023. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Západní Čechy 2022 nebo First Minute Západní Čechy 2023.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Západní Čechy levně nebo luxusní dovolená Západní Čechy.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v ČR podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Západní Čechy si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v ČR hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v ČR pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v ČR nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Západní Čechy. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Západní Čechy. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Západní Čechy, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v ČR, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře po ČR objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v ČR za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Západní Čechy.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v ČR pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v ČR další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Západní Čechy za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v ČR. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Západní Čechy.

Zajímá vás jak draho je v ČR? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v ČR? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v ČR.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy po ČR.
Garanci nejnižší ceny dovolené v ČR nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy po ČR se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v ČR za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Ubytovanim.cz 2022, všechna práva vyhrazena.